Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Przypomnienie akcji zatrzymania busterami chmury radioaktywnej nad Bałtykiem.

Posted by zenobiusz w dniu 10 lipca 2011


Z Google Chroma nie można wejść na tą stronę skopiowałem z IE.Filmik pokazujący martwe ryby na brzegu Bałtyku zniknął.Jeśli ktoś go skopiował prosiłbym o nadesłanie(zen)

http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/04/noty-techniczne/

Skończyliśmy.Polska jest bezpieczna.Bałtyk wyrzuca na brzegi tysiące martwych śledzi.Akwen sobie poradzi.Na wszelki wypadek,sprzęt w dawnym położeniu, przez dwa dni,nic nie ma prawa przejść nad ląd. ani cząsteczka.Polecam ostatni komentarz na stronie i film.Bóg zapłać wszystkim uczestnikom akcji,tak operatorom działek, jak i wsparciu modlitewnemu.

http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/06/podziekowania/

Mamy nową symulację.Litwa i Białoruś bez prognozy skażeń,która była wczoraj.Zagrożony, Dolny Śląsk ,który pierwszy podjął walkę potrzebujecie więcej żarliwej modlitwy,proście księży i wspólnoty modlitewne,nie odwracajcie sprzętu na zachód,

bo skończy się to dla Was katastrofą ,to nie skażenie a prognozy.

włączcie więcej działek szukajcie ich sami przez lokalne portale wiele jeszcze nie działa .W dalszym ciągu kąt45 stopni i kierunek na Północ.

Pragnę wyjaśnić co robimy.Działka orgonowe powodują odsuwanie poza Skandynawie, potencjalnego zagrożenia.Jednocześnie powodujemy przemieszczanie się mas powietrza z najzdrowszych rejonów Alpy i Kaukaz w kierunku Europy centralnej.Na razie mamy za małą moc by pomóc „starej „Europie która wg symulacji oberwie.Dla tego, potrzebne jest każde działo i masowa modlitwa,która wzmacnia działanie sprzętu.Proszę ,dalej linkować, bo zasięg blogów jest niewielki i wielu posiadaczy działek ,nie wie o sytuacji.Gdy wzmocni się nasza siła,przekierunkować będziemy mogli działka lekko na północny zachód,Może uda się pomóc reszcie Europy.Mamy dwa dni do nadejścia najgroźniejszego skażenia.

Ten wpis został dodany w Kwiecień 4, 2011 @ 22:51 i znajduje się w kategorii wojna z UFO. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. Zablokowano możliwość udzielania odpowiedzi, ale można trackback z Twojej własnej witryny. Korekta tej pozycji.

Be the first to like this post.

Odpowiedzi: 62 to “Noty techniczne.Skończyliśmy.”

 1. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 4, 2011 @ 23:28 e

  0
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  @carpe diem
  Uwaga odpalenie linku do „zenobiusza” skutecznie wywaliło mój system.
  Linki z pierwszego posta O.K ale to ??? Dziwne !
  http://sigma.nowyekran.pl/post/9130,nie-udaje-sie-powstrzymac-wycieku

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 4, 2011 @ 23:30 e

   2
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Mamy przeciwników,którym bardzo nie w smak nasza akcja.

   • zenobiusz powiedział/a

    Kwiecień 4, 2011 @ 23:32 e

    2
    0
    i
    Rate This

    Quantcast

    @carpe diem
    No cóż chmura zapewne nadciągnie. Plutonu będzie malo bo jest ciężki. Na razie poziom promieniowania w Warszawie nie odbiega od normy zbyt wyrażnie, wczoraj sprawdzałam. Działka orgonowe to jakieś rury miedziane z kryształami. To nie będzie działać na radioaktywną chmurę. DelfInn dwa razy dziennie podaje dokładne dane o skażeniu na swoim blogu.
    http://emerytka.nowyekran.pl/post/9163,prawdziwa-skala-katastrofy-w-fukushimie

    • zenobiusz powiedział/a

     Kwiecień 4, 2011 @ 23:33 e

     2
     0
     i
     Rate This

     Quantcast

     Administratorom nowego ekranu dziękuję za wpuszczenie linków.

     • Jarek_kefir powiedział/a

      Kwiecień 5, 2011 @ 18:04 e

      0
      0
      i
      Rate This

      Quantcast

      witam, poszukuję opracowania na temat działek orgonowych, napisanego w przystępny sposób – tak, aby moi czytelnicy z onetu to zrozumieli. może być z Twojego blogu. podlinkuję wtedy u siebie, kopiując część tekstu.
      skażenie plutonem to poważna sprawa, z czasem rozniesie się to po całej Ziemi. już 2 tygodnie temu było wiadomo, że musimy się szykować na co najmniej kilka Czarnobylów razem wziętych, a teraz? chyba tylko interwencja Najwyższego będzie mogła nas uratować.
      mój blog chyba przestał być indexowany przez wyszukiwarki, z dnia na dzień z 5000 odwiedzin spadło do 2000 lub mniej.

      • zenobiusz powiedział/a

       Kwiecień 5, 2011 @ 18:41 e

       1
       0
       i
       Rate This

       Quantcast

       Plutonu 239 w atmosferze już nie ma .Nieliczne elektrownie stosujące MOX są na etapie wycofywania,zatrzymują reaktory.Ale cloudbustery należy budować.Działało około 300 dział nie wiem ile chembusterów i sześć dosłownie kolubryn,może jakiś zamożny miłośnik może Wojsko Polskie.Wybierz na stronach ostatnich albo na pasku budujcie cloudbustery.Dziękuję za udział Twojego bloga w akcji.Miałem wajścia grupowe,tzn wpuściłeś linki.Nie wiem ile dział to uruchomiło.Bóg zapłać!!!

   • rojenia staruszka Spokojnuszka powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 19:57 e

    0
    4
    i
    Rate This

    Quantcast

    Spokojniutek ma fantazję :)ratuję pół Europy pół łabędzia , akcję sobie w głowie obmyślam , postępy ,widoczne postępy ,siostro podać basen Abrakadabra :)

  • przybysz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 11:44 e

   1
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   jak zbudowac dzialo orgonowe

   http://www.daro.it.pl/dzialo_orgonowe.html

 2. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 00:08 e

  1
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  odsyłacze Liczba wyświetleń
  monitorpolski.wordpress.com 1 182
  kodczasu.pl 71
  davidicke.pl 40
  dzieckonmp.wordpress.com 33
  newworldorder.com.pl/post,1365,6 31
  nk.pl 20
  urbas.blog.onet.pl 17
  sigma.nowyekran.pl/post/9130,nie-udaje-sie-powstrzymac-wycieku 12
  emerytka.nowyekran.pl/post/9163,prawdziwa-skala-katastrofy-w-fukushimie 11
  WordPress Dashboard 10
  wobroniekrzyza.wordpress.com/2011/04/03/nasza-kawiarenka-4-kwietnia/ 8
  botd.wordpress.com 7
  beta.poczta.onet.pl 6
  globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/4575227-u-w-a-g-a-pluton?page=last 6
  astromaria.wordpress.com 5
  pl.wordpress.com/tag/wojna-z-ufo/ 5
  astral-projection.blog.onet.pl 4
  portal.tds.net 4
  poczta.wp.pl 3
  publicdisorder.wordpress.com 3
  thehousewarminggifts.com 3
  grypa666.wordpress.com 3
  Facebook 3
  zalacznik.wp.pl 2
  Other sources

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 00:16 e

   2
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Dane obrazują zainteresowanie naszą walką ,ze strony źródeł odsyłających.Adminom dziękuje za wpuszczenie linków ,nieznanym mi linkowiczom przede wszystkim..Na razie mamy zbyt małą siłę, by osłonić Europę Zachodnią. Symulacja wykazuje,że najbardziej oberwą b.kraje katolickie. GB broni się cloudbusterami, nie do końca skutecznie. Skutecznie czyni to Izrael.Potrzebujemy więcej działek i więcej osobistej modlitwy ludzi,choć poza nami ,jest jeszcze wola Najwyższego. .

   • zenobiusz powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 11:16 e

    1
    0
    i
    Rate This

    Quantcast

    Słowo komentarza.Najlepiej powiększyć na ekranie komputera by widzieć rejon naszego działania.Skażania z zachodu,teoretycznie sięgające Polski są niezbyt groźne,przebyły zbyt długą trasę by donieść pluton239.Najgroźniejsza jest chmura, o najkrótszej drodze ,trasą do Skandynawii,może donieść pluton.Dla tego właśnie wszystkie działka na północ,przepychamy masy powietrza nad nią i być może pomożemy skutecznie i im,ale więcej działek i więcej modlitwy,tym sukces pewniejszy.Jutrzejszy dzień będzie decydujący.

    • zenobiusz powiedział/a

     Kwiecień 5, 2011 @ 13:15 e

     1
     0
     i
     Rate This

     Quantcast

     Dzięki prądowi znad Bałkanów wytworzył się korytarz powietrzny, powodujący, że chmury płynace z zachodu skręcają na północ i wracają nad Morze Północne.

     http://www.sat24.com/

     • zenobiusz powiedział/a

      Kwiecień 5, 2011 @ 13:30 e

      0
      0
      i
      Rate This

      Quantcast

      TOKYO – japońskie władze w obliczu cios we wtorek po wykryciu promieniowania w ryby wraz z doniesienia, że ​​woda wypływa z Daiichi Fukushima elektrowni atomowej na Pacyfiku miał poziom promieniowania miliony razy powyżej ustawowego limitu. Zgodnie z oficjalnym z Tokyo Electric Power Company (TEPCO), która prowadzi uszkodzonego obiektu, odczyty z próbek otrzymanych w soboty od zakładu nr 2 reaktor miał promieniowania 7500000 razy powyżej limity ustawowe. Najnowsze wyniki we wtorek po południu wykazały niewielki spadek do 5 milionów razy standardowej wartości. Przedsiębiorstwo energetyczne odnotowano również we wtorek, że poziom promieniowania gwałtownie spadła, zgodnie z ich analizy wynika, że ​​wyciek mają tylko minimalny wpływ na życie morskie. Jednak nawet w tych miejscach, poziomy promieniowania były jeszcze kilkaset tysięcy razy ponad normę. Najnowsze odkrycia podkreślają fakt, że aby ograniczyć ilość promieniowania na Pacyfiku jest nowym problemem głównym w tydzień-długi kryzysu w dotkniętych elektrowni atomowej.
      http://www.ubalert.com/a/49777

      • zenobiusz powiedział/a

       Kwiecień 5, 2011 @ 13:32 e

       0
       0
       i
       Rate This

       Quantcast

       Tłumacz Googla,ale chyba wszystko jasne.Pacyfik ma problemy, ale ekosystem w końcu sobie poradzi.Nasze problemy też niebawem się skończą.

     • zenobiusz powiedział/a

      Kwiecień 5, 2011 @ 13:59 e

      0
      0
      i
      Rate This

      Quantcast

      Sytuacja atmosferyczna ,wydaje się być trwała,choć nie traćmy jeszcze czujności.Wszystko wskazuje na to że ,tereny b.Rzeczpospolitej i państwa „nowej”Europy w UE uniknęneły chmur niosących skażenie „Stara „Europa miała mniej szczęścia..Niemniej jednak dalej utrzymujmy sprzęt w niezmienionym położeniu,i módlmy się.

 3. monitorpolski powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 01:32 e

  0
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  wczoraj miałem 15 tys wejsć,dużo ludzi przeczytało. Ale mam info mailami ze hackują mi blog gdzieniegdzie, pojawiają się nawet arabskie napisy.

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 01:43 e

   2
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Dzięki za pomoc,przed nami dwa najważniejsze dni.Wszystko w rękach Króla Polski i jego Przenajświetszej Matki.
   Mam nadzieje że twoi czytelnicy modlą się w intencji odsuniecia skażenia.
   Króluj nam Chryste.

 4. millena461 powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 03:05 e

  1
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  BOZE chron POLSKE i Europe . Trzymam kciuki za dzialanosc dzialek.
  POZDRAWIAM SERDECZNIE

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 05:32 e

   4
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Jezu Chryste Królu mój i Polski.Maryjo Królowo Korony Polskiej prowadźcie nas, w następnym dniu walki,nawet gdyby zawiedli Bracia.Niechaj aniołowie Twoi, Boże Wszechmogący, z Aniołom Stróżem Polski i Św.Michałem Archaniołem,wspierają nas.Wszyscy Święci Patronowie Polski,wraz z naszym Papieżem i męczennikami Narodu naszego wstawiajcie się za nami.
   Amen.

 5. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 05:38 e

  1
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  http://db.eurad.uni-koeln.de/prognose/data/alert/cs_hem_1h_movall_1.gif
  Mamy nową symulację.Litwa i Białoruś bez prognozy skażeń,która była wczoraj.Zagrożony, Dolny Śląsk ,który pierwszy podjął walkę potrzebujecie więcej żarliwej modlitwy,proście księży i wspólnoty modlitewne,nie odwracajcie sprzętu na zachód,

  bo skończy się to dla Was katastrofą.To nie skażenie ,a prognozy.

  włączcie więcej działek szukajcie ich sami przez lokalne portale wiele jeszcze nie działa .W dalszym ciągu kąt45 stopni i kierunek na Północ.

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 06:08 e

   2
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Proszę blogowiczów o próby spowodowania ,by moje apele wyszły spod moderacji na portalu Obrońcy Krzyża.Od wczoraj czekają na moderacje.
   To wygląda na działalność „kreta” w redakcji bloga

   • zenobiusz powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 06:09 e

    1
    0
    i
    Rate This

    Quantcast

    Zenobiusz
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Jesteś ewidentnym agentem z wyższej półki ,z blogiem przykrywką, podszywającym się pod obrońcę krzyża ,wstyd,nie zwykłym trollem.Nawet nie jesteś Polakiem.Twoja wypowiedź dowodzi,że mam rację,i Polskę można obronić.Prawdziwych Obrońców Krzyża proszę o modlitwę różańcową, w intencji uniknięcia skażenia Polski,i powodzenie w naszej akcji zatrzymania chmur z plutonem nad Bałtykiem.

    Alarm !!!Nad Polskę może nadciągnąć,chmura zawierająca prawdopodobnie pluton, Działka orgonowe, mogą ją zatrzymać nad Bałtykiem..Prognoza opadu radioaktywnego dla Europy ,do 6 kwietnia 2011.
    http://zenobiusz.wordpress.com/

    w dniu 4 Kwiecień 2011 @ 10:47 | Odpowiedźzenobiusz
    Błagam o modlitwę w tej intencji.Walczcie różańcem,my naszą bronią której,jak widać po akcji na moim blogu,fałszywego obrońcy,boją sie wrogowie Polski
    .Króluj nam Chryste.

    w dniu 5 Kwiecień 2011 @ 06:58zenobiusz
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Jezu Chryste Królu mój i Polski.Maryjo Królowo Korony Polskiej prowadźcie nas, w następnym dniu walki,nawet gdyby zawiedli Bracia.Niechaj aniołowie Twoi, Boże Wszechmogący, z Aniołom Stróżem Polski i Św.Michałem Archaniołem,wspierają nas.Wszyscy Święci Patronowie Polski,wraz z naszym Papieżem i męczennikami Narodu naszego wstawiajcie się za nami.
    Amen.

    w dniu 5 Kwiecień 2011 @ 06:59zenobiusz
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Mamy nową symulację.Litwa i Białoruś bez prognozy skażeń,która była wczoraj.Zagrożony, Dolny Śląsk ,który pierwszy podjął walkę potrzebujecie więcej żarliwej modlitwy,proście księży i wspólnoty modlitewne,nie odwracajcie sprzętu na zachód,

    bo skończy się to dla Was katastrofą

    włączcie więcej działek szukajcie ich sami przez lokalne portale wiele jeszcze nie działa .W dalszym ciągu kąt45 stopni i kierunek na Północ.

 6. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 07:06 e

  1
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  4 Kwiecień 2011 o 10:31 pm | #7 Odpowiedź | Cytat
  Beta
  Posiadam od ponad roku dzialo orgonowe. Wlasnej – nie ukrywam, ze dosc fachowej – konstrukcji opartej na wielu info z internetu oraz promieniowania krysztalow, tudziez pewnych prac z dziedziny elektromagentyzmu W. Reicha.
  Dzialo doskonale sprawdza sie w odniesieniu do rozwiewania chmur, takze tych chemitralowych. Dzialo mam wkopane w ziemie, ustawione pionowo do gory. Rury sa dlugosci ok. 2 m (6 szt.) podwojne krysztaly w kazdej rurze.
  Nie mam wiedzy na temat tego czy takie dzialo moze powstrzymac ‘chmure’ radioaktywna (nikt tego nigdy nie badal, jak sadze), natomiast na pewno sprawdza sie w odniesieniu do tzw. zwyklych chmur. Dodatkowa moja obserwacja jest fakt bardzo licznego wystepowania ptakow w okolicy dziala (co nie zdarzalo sie wczesniej), jest ich b. duzo. Lataja, spiewaja, widocznie im to sie podoba
  Poki co nie bede wykopywac go z ziemi i wystawic w innym miejscu pod katem 45 stopni na polnoc, gdyz mieszkam na poludniu Polski, wiec do Baltyku jest wiekszy dystans, a dzialo ma zasieg ok. 120-170 km. (w zaleznosci od srednicy rur, ich dlugosci oraz wielkosci krysztalow gorskich w srodku).
  Mysle, ze ten apel powinien byc zastosowny u operatorow dzial w Polsce polnocnej. Pozdrawiam.
  Zenobiusz
  Pionowe ustawieńie działa zakłóca pracę innych ,niejako miejscowo działając jak hamulec.Ptaszki niedługo mogą zacząć padać w locie.. U mnie masz najnowsze symulacje skażeń Cały Śląsk jest potencjalnie zagrożony .południowy zachód ma za małą moc.
  Tak przegrali amerykanie.Brak koordynacji.

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/04/wydarzenia-i-komentarze-5-kwietnia-2011r/#comment-4895

 7. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 07:46 e

  4
  1
  i
  Rate This

  Quantcast

  Działa z nami od wczoraj sześć regularnie rozmieszczonych potężnych cloudbusterów,jakich nie da się zrobić metodami chałupniczymi,sądzę że to Wojsko Polskie. Pozdrawiam operatorów.

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 08:04 e

   1
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Symulacja wskazuje ,że Fukushima długo jeszcze będzie wysyłała skażenia,ale dla nas niegroźne ,jak z pierwszego nadejścia chmury która Polskę ogarnęła.Praktycznie Polska, jest po niej czysta pod względem skażeń.W najbliższych dwóch dniach spodziewiamy się jednak ,chmury z eksplozji,która rozpyliła do atmosfery, zużyte pręty zawierające pluton 239.Dla tego, tak ważne jest każde działko,i żarliwa modlitwa osobista i wspólnotowa jak największej liczby ludzi.

 8. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 09:58 e

  2
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  Zasysamy od południowo wschodniej Polski, powietrze znad Bałkanów wolne od skażeń.

 9. przybysz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 13:00 e

  2
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  a gdzie moj wpis

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 13:09 e

   1
   1
   i
   Rate This

   Quantcast

   Noty techniczne nie dotyczą budowy busterów itp tylko konkretnej walki dnia dzisiejszego.Usuwam wszystkie wpisy,nazwijmy towarzyskie.O budowie jest dość.Nie ma na nią czasu.Tu są wpisy dla obsługi działek i grup modlitewnych ,gdyby takie dołączyły.

 10. greczyn powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 14:05 e

  2
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  coś mi nie pasowało w cloudbusterze
  wyciągnąłem rury, a w środku pełno wody, kryształy zamulone
  po wyczyszczeniu i złożeniu, pojawiło się okienko czystego nieba naprzeciw wylotu rur
  a po godzinie mam pół nieba czystego ???

  na północ 45stopni nachylenia
  promieniowanie średnie z 24 ostatnich godzin 0,12 mikro Sv/h

  chwilowe 0,10 mikro Sv/h

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 14:41 e

   1
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Brawo.Patrze właśnie na mapę satelitarną,W całej Polsce ładna pogoda.Chyba wygraliśmy definitywnie.

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 14:52 e

   2
   0
   i
   Rate This

   Quantcast

   Greczyn,czas na podziękowania na blogu będzie jutro,ale Tobie dziękuję już dziś.Natchnąłeś mnie nadzieją, na samym początku.Twoje posty, były bardzo ważne dla całej akcji.

 11. AQQ powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 15:31 e

  4
  1
  i
  Rate This

  Quantcast

  Szkoda słów na to co robisz. Na 32 wpisy 4 obce, na akord działasz czy co? wysłałam ciekawy materiał i znikł w Twoim Ciemnogrodzie bogów???

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 15:35 e

   2
   1
   i
   Rate This

   Quantcast

   I podlegasz moderacji ,w dodatku .To strona techniczna ,dla operatorów działek i grup modlitewnych, posty nie na temat ,usuwam.Nawet nie czytasz strony.

   • AQQ powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 15:40 e

    3
    1
    i
    Rate This

    Quantcast

    dodałam film potwierdzajacy użycie haarp.(techn)

    • zenobiusz powiedział/a

     Kwiecień 5, 2011 @ 15:47 e

     1
     1
     i
     Rate This

     Quantcast

     Nie czytasz bloga.Jasno wyraziłem swój pogląd w tej kwestii nie raz.To pomawianie naukowców nie poparte żadnymi dowodami.Jest wiele blogów czekajacych na szeryfa który zamknie bandytów,można im podsyłać zabawki.Niestety ,mamy do czynienia ze zjawiskami naturalnymi,powtarzającymi się, co 3600 lat.Wypijemy swój kielich do dna.Haarp ,Fulford to odwlekanie chwili,gdy ludzie sobie to uświadomią.

     • przybysz powiedział/a

      Kwiecień 5, 2011 @ 17:51 e

      2
      0
      i
      Rate This

      Quantcast

      ha a skad wiemy co bylo 3600 lat temu skoro zyjemy zaledwie 2011 lat to kto udowodnil to ze wogole byl taki cykl

 12. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 17:32 e

  1
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 17:36 e

   2
   2
   i
   Rate This

   Quantcast

   Bałtyk sobie poradzi.To nie metan tym razem.Tak mogłyby wyglądać wszystkie nasze rzeki i jeziora,do tego ptaki,drobne ssaki.Na większe i na nas przyszła by kolej później.Boże, błogosław wszystkich,którzy wzięli udział w akcji i wspierali ją modlitewnie.

   • Pogodom se powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 21:06 e

    1
    0
    i
    Rate This

    Quantcast

    Mieszkam w gdańsku Zanosi się na deszcz Nadciągnęły gęste chmury Czy powinniśmy wychodzić z domu? Chyba ta akcja nie powiodła się

    • zenobiusz powiedział/a

     Kwiecień 5, 2011 @ 21:14 e

     1
     0
     i
     Rate This

     Quantcast

     Chmura która była groźna ,miała skumulować się nad Polską z 5/6 kwietnia,ale czasu amerykańskiego.Nie pisałem o tym, żeby nie demobilizować.Jest po zawodach. To co Cie pokropi ,to deszcz.My nie walczyliśmy z deszczem.Swoją drogą, tam u was trolle,aż musi trzeszczeć ,od wysiłku umysłowego.

 13. EDEK DEBEŚCIAK powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 18:19 e

  3
  3
  i
  Rate This

  Quantcast

  ty pojebusie już sam piszesz na tym swoim obesranym blogu.

 14. nelka powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 18:42 e

  4
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  To ze Edek nie wierzysz w to co tutaj czytasz to wcale nie znaczy, że musisz obrażać ludzi! Uwierz mi istnieje wiele rzeczy o ktorych nie masz pojęcia a są prawdziwe i dzieją się…..

 15. BOBEK ZNIEWIEŚCIAK powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 20:00 e

  3
  2
  i
  Rate This

  Quantcast

  JAK TO JEST TAKIE PROSTE TO NIEMA CO SIĘ OBAWIAĆ ATAKU NUKLEARNEGO KAŻDY WYSTAWI DZIAŁKO I PO SPRAWI

 16. EDUK DUKACZ powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 20:10 e

  3
  0
  i
  Rate This

  Quantcast

  Filmik Pana odwracacza uwagi,usunąłem proponował nam ,Przebiegunowanie,jako nieznany nam temat,zamiast rurek z cremem.
  Ponieważ „panowie”,w czasie akcji siedzieli jak mysz pod miotłą,i nie nękali mnie, swoją tfurczością,co powodowało, że nie musiałem się rozpraszać, na ciągłe sprawdzanie ,czy w moderacji lub spamie, siedzi troll bez pejsów,czy istotna informacja,pozwole ich wypocinom powisieć na stronie.

  • SMRODEK DEBECIARZ powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 20:11 e

   4
   2
   i
   Rate This

   Quantcast

   TO JEST PROBLEM,A WY TU WYPISUJECIE BREDNIE O RURKACH Z CASTORAMY.

   • Wizzgaa powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 20:44 e

    1
    3
    i
    Rate This

    Quantcast

    Sądziłam ,że twój problem to nadmiar Polaków w kraju. Zajmij się tematem , który ci najbardziej leży na sercu , czyli : Polacy won do lepszych krajów > wtedy mówisz swoim własnym językiem czyli soczystym i plugawym . Twoje miejsce jest raczej na blogu za miedzą.

 17. Jungingen Bezportek powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 21:19 e

  1
  1
  i
  Rate This

  Quantcast

  Działa orgonowe, Boże toż to paranoja. Gratuluję wygranej bitwy!!!!

 18. zenobiusz powiedział/a

  Kwiecień 5, 2011 @ 21:57 e

  3
  1
  i
  Rate This

  Quantcast

  Szczerze mówiąc myślę, że w planie Bożym,było ocalenie Polski od skażenia,obiecał przecież,odkąd uczciliśmy,go w Świebodzińskim pomniku,jako Króla Polski że ,będzie nas chronił.Nigdy ,nie będziemy wiedzieli, jaki był w tym nasz udział,w takim zachowaniu się frontów,ani ilu nas na prawdę było.Nas wystawił ,na próbę wiary.

  • zenobiusz powiedział/a

   Kwiecień 5, 2011 @ 22:07 e

   2
   1
   i
   Rate This

   Quantcast

   Jedno jest pewne.Cloudbustery działają ,o czym świadczą dwa materiały Dowody zbrodni,Zwłaszcza ten:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/04/dowody-zbrodni-japanese-radioactivity-and-the-pacific-ocean/
   Ekolog ekstremista,obawia się że chmura z której końcówką mieliśmy do czynienia,zostanie skroplona nad Pacyfikiem przez amerykańskich cloudbusterowców,czego faktycznie próbowali,ale nie dali rady,za duży teren,i zaskoczenie,co spowoduje w nim śmierć wszelkiego życia.To dowód jak mogło być groźnie ,i że cloudbustery są skuteczne.Należy je budować,bo nie zawsze Bóg będzie tak łaskaw.

   • Wizzgaa powiedział/a

    Kwiecień 5, 2011 @ 22:15 e

    1
    1
    i
    Rate This

    Quantcast

    Zanadto Z GÓRY przemawiasz -gospodarzu. Nie wiesz czy i kiedy Bóg będzie dla nas łaskaw.

    • zenobiusz powiedział/a

     Kwiecień 5, 2011 @ 22:23 e

     2
     3
     i
     Rate This

     Quantcast

     To właśnie powiedziałem.Cloudbuster ma zastosowania,w sprawach,gdzie nie jest potrzebna,Boża interwencja.np.nawadnianie w rolnictwie.Odkrycia Reicha są ignorowane,orgon traktowany,jakby go nie było.Może ruch cloudbusterowców w Polsce wymusi podjęcie badań.Toż Wilhelm Reich, choć Austriak,urodził się we Lwowie.Może jesteśmy mu to winni.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: