Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Sekta wyznawców UFO,w natarciu na polską młodzież.

Posted by zenobiusz w dniu 27 lipca 2011


Przekazała Veronica Keen, 10 lipiec 2011

Tłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

.http://krystal28.wordpress.com/2011/07/27/monty-keen10-lipiec-2011/

Moja kochana Weroniko, jest czas, aby każdy człowiek na Ziemi codziennie  o 9:30 rano łączył  się z Dawidem Icke.  „Budząc Świat”-  światowe połączenie umysłów i serc, wysyłając miłość i pokój do pola energii zbiorowej wspomoże usunięcie korupcyjnej władzy.

Ty, moja kochana, znajdujesz się w świętym miejscu.  Jest moment,  aby to wykorzystać. Powiedzieliśmy Tobie w sesji seansu, że Dawid będzie przewodzić w drodze  z ciemności do światła co spowoduje, że zakwitniecie w Istoty Światła jakimi w rzeczywistości jesteście.  W świecie miłości  bezduszny nie będzie mógł  funkcjonować.  Będąc otoczony miłością nie potrafi zachować swojej postawy.

Skorumpowani nie odstąpią łatwo od swojej władzy.   Bądźcie przygotowani na fałszywe,  wyreżyserowane wydarzenia takie jak Projekt Blue Beam (Projekt Promienia Niebieskiego) polegające na rzutowaniu holograficznych obrazów Chrystusa albo Marii Panny, itp, by wywołać strach w celu utrzymania kontroli.  Pamiętajcie, że oni mogą zrobić wszystko co zechcą w stosunku do nie mających podejrzeń ludzi, tłumacząc, że spełniają się dawne przepowiednie.

Nie dajcie się oszukać tym kłamstwom!  Fanatycy religijni będą trzymać się ich kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem.  Zastosują każdy rodzaj kontroli umysłu by utrzymać was w ciemności.  Chipy już zostały wczepione u wielu osób w celu kontrolowania mas.  Siła zła jest w ogóle poza zasięgiem ludzkiej wyobraźni .  Przybyliście na Ziemię by dokonać zmiany.  Szybkość,  z jaką możecie to zrobić  zależy od tego jak jesteście połączeni w Miłości.

Zwróciliśmy uwagę na związek między Egiptem a Irlandią , który Kościół w Rzymie chce utrzymać w tajemnicy.  Ten związek jest teraz poparty badaniami DNA rasy przodków faraona Tutanchamona,  która pochodzi w 99%  z ZACHODNIEJ EUROPY; i 99,6% pasuje do grupy R1b Haplo.  Największa koncentracja tego (DNA) znajduje się w Irlandii.  Znasz związek Nefretete z Irlandią, także jej rodzinne połączenie z Jezusem.  Prawda znajduje się tam, tylko jest ukryta przez tych, którym służycie.  Irlandia reprezentowała centrum wszechświata i jego cztery główne kierunki zanim nastąpił atak na jej religię, Macierzysty Kościół Miłości.  Pomyśl jak różny byłby ten świat, gdyby nie postanowiono  go zburzyć decyzją jaka została powzięta na Soborze Nicejskim.  Terroryzm, który ciągnie się aż do naszych dni musi skończyć się na zawsze.

Tak mało wiecie o świecie, w który żyjecie.  Podczas ostatniego życia na ziemi byłem tak zajęty moimi badaniami, że nie dostrzegałem zepsucia, chociaż  wiedziałem, że wiele z tego co byliśmy gotowi zaakceptować nie miało sensu.  Zawsze jest wiele rzeczy, które  instynktownie  kwestionujesz, lecz  nie znajdujesz czasu by je zbadać.  Najgorsze organizacje jakie istniały w historii  w dalszym ciągu działają w waszym świecie i  walczą o utrzymanie  kontroli.  Większość ludzi byłaby przerażona wiedząc kim są te ciemne jednostki.  Lecz ich panowanie dobiega już końca.

Nie jest łatwo zajmować się tyloma objawieniami jakie napływają ze wszystkich stron.  Jest to też bardzo ekscytujące.  Tak wiele istot z innych planet jest gotowych by przybyć na Ziemię z pomocą w waszej walce o prawdę, miłość i światło.  Ich wielkie kosmiczne statki  mają technologie, które będą dla was pomocne.  Nie przestraszcie się kiedy ich zobaczycie na niebie.  Wszyscy jesteście częścią wielkiej rodziny,  która na Ziemi się  rozdzieliła.  Ta wiedza była przed wami ukrywana.  Nic jednak nie może zmienić tego co ma się wkrótce wydarzyć, stary sposób życia odejdzie na zawsze.  Dbajcie o tych, którzy jeszcze nie akceptują tego co się dzieje i co może ich zatrwożyć.  Pomyślcie przez chwilę jak się poczują, kiedy się dowiedzą prawdy o religiach, rządach i swojej historii?   Wielu będzie mieć problemy by stanąć twarzą w twarz z faktami, że wszystkie wojny były ZAARANŻOWANE, i że ich ukochani zginęli na próżno.  Lecz każda broń stanie się zbyteczna: wszyscy będą żyć w zgodzie.  Ci co nie chcą zrzec się korupcji będą „unicestwieni”.

Kontrola pożywienia, wody i powietrza, którym oddychacie bezzwłocznie ustanie.  Jest wystarczająco dla całej ludzkości.  Powstaną specjalne ośrodki dla potrzebujących  pomocy, aby się  przystosować. Dostępna dla wszystkich technologia przemieni wasze życie z dnia na dzień.  Połączenie z Duchem będzie normą, nie czymś co byłoby kwestionowane przez tych, których poziom świadomości jest tak niski, że nie są wstanie pojąć takiej możliwości.

Pozwólcie, aby celem waszego życia stało się niesienie światła i miłości dla całej ludzkości.

Gniew służy tylko jako pożywka dla rzeczy negatywnych: daje moc skorumpowanemu i jest tlenem jego  życia.  Niszczy tych, którzy są zagniewani.  Jest to bardzo destruktywna emocja.  Z tego powodu Ciemni chcą, abyście byli gniewni, gdyż tym się żywią.

Porozumiewajcie się między sobą. Powracajcie do czasów, kiedy rodziny rozmawiały ze sobą i dzieliły się wspomnieniami.  Uczyły się kim byli.  Poczucie bezpieczeństwa jakie dają takie spotkania jest bezcenne a śmiech jest terapeutyczny.  Przygotujcie się, aby stać się ponownie częścią Wszechświata.

Moja kochana, jesteś zmęczona.  Przygotuj się by stawić czoła wszystkim niezbędnym zmianom, aby Przejście mogło nastąpić.  Otaczam Cię miłością.  Twój kochający Cię, Monty.

MĄDROŚĆ OZNACZA WIEDZĘ O TYM  JAK MAŁO WIEMY, Sokrates

http://galacticchannelings.com/english/montague10-07-11.html

Reklamy

Komentarzy 8 to “Sekta wyznawców UFO,w natarciu na polską młodzież.”

 1. Numriel said

  Ciekawe jak David Icke się poczuje gdy ludzie ni z tego ni z owego zaczną się z nim łączyć i każą sobie przewodzić.

  • zenobiusz said

   On świetnie wie o roli którą spełnia.Niestety,,trzeba obserwować jego ewolucję,i zmiany zachodzące na jego twarzy,
   To nie tylko efekt upływu czasu.

 2. Nicram said

  Przerabiałem takie rzeczy kilka lat temu, gdy praktykowałem jedną ze „ścieżek rozwoju duchowego” opartą na hinduskiej jodze. Zalecano tam, żeby modlić się do Guru (żyjącej osoby), która według ich teorii była osobą oświeconą, a wiec „połączoną z Absolutem”. Panie, które uczestniczyły w tej grupie medytacyjnej, nie chciały mi wierzyć, kiedy przeczytałem, że poprzedni guru tej ścieżki wykorzystał seksualnie 25 kobiet. Dobrze, że stamtąd odszedłem i przeszedłem do Kościoła Katolickiego.

  Wydaje mi się, że jest dużo istot, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które żywią się naszą energią: seksualną, medytacyjną, modlitwami, a także naszym strachem i cierpieniem. Dlatego ostatnio kieruję się bezpośrednio do Boga, omijając wszelkich samozwańczych pośredników.

  • zenobiusz said

   Witaj,wśród tych którzy znaleźli Prawdę,która nas wyzwoli.
   Króluj nam Chryste.

  • Wizzgaa said

   Nicram ,czy czułeś się kiedyś „eksploatowany” którąś z pięciu wymienionych przez siebie form energii ?: SEKSUALNĄ ,MEDYTACYJNĄ ,MODLITEWNĄ , POPREZEZ STRACH , POPRZEZ CIERPIENIE . Czy możesz przybliżyć – bez oczywistego ekshibicjonizmu , jak to się przejawiało ? Co czułeś , w jakim sensie cię ubyło czy zniekształciło.

   • Nicram said

    Odpowiadam z dużym opóźnieniem, bo dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie. Ogólnie chodzi o to, że praktykując jogę w grupie medytacyjnej, miewałem okresy silnego uzależnienia od osób płci przeciwnej również tam praktykujących. Uzależnienie to miało związek z energią seksualną, ale było bardziej emocjonalne niż fizyczne.

 3. Katon Najmłodszy said

  Polityka wśród wariatów i bandytów

  Wnioski nasuwają się same. Matematyka nie kłamie. W aresztach i więzieniach Platforma Obywatelska jest zdecydowanym liderem, nikt nie jest w stanie zagrozić jej pozycji, osiąga rezultaty jak za najlepszych czasów w PRL przewodniczka narodu: PZPR – 90% poparcie. Natomiast w zakładach psychiatrycznych obie partie idą łeb w łeb. Widać z tego jasno, że wśród wariatów panuje dywersyfikacja polityczna; bandyci wykazują się zaś niezłomnym przywiązaniem do liberalnego fundamentalizmu… http://katonisliwka.wordpress.com/

  • Wizzgaa said

   Zastanawiam się Katonie czy przyczyną nie jest najściślej ograniczony dopływ informacji społeczno-politycznych , serwowanych przez media. Oni mają w więzieniu mniej /reglamentacja/ dostępu do gadaczy ulicznych , internetu i może mniejszą dowolność w wyborze stacji RTV . Dostają dawkę tego co najstosowniejsze z punktu widzenia rządzących i pożądajacych kolejnej kadencji . Kwestii socjologiczno-osobowościowych nie tykam bo to dodatkowy wielki temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: