Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Pranie mózgów dla maluczkich,kolejna odsłona.Niepokojąca hipoteza: kosmici zniszczą Ziemię

Posted by zenobiusz w dniu 22 sierpnia 2011


 

Takich artykulików będzie coraz więcej,bzdura sięga wyżyn,.Oczywiście „naukowa” analiza,i „globalne ocieplenie” w jednym.(zen)

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/niepokojaca-hipoteza-kosmici-zniszcza-ziemie,1,4826445,wiadomosc.html

Kosmici będą mogli łatwiej odnaleźć Ziemię dzięki zachodzącym w jej atmosferze zmianom, spowodowanym zwiększeniem emisji gazów cieplarnianych i – widząc szybki rozwój naszej cywilizacji – mogą podjąć decyzję o jej zniszczeniu, by zlikwidować groźbę ekspansji – taką hipotezę przedstawiają w czasopismie „Acta Astronautica” naukowcy z Uniwersytetu w Pensylwanii w USA. O sprawie pisze serwis korrespondent.net.

Zdaniem badaczy, mieszkańcy pozaziemskich cywilizacji mogą dojść do wniosku, że ludzie chcą podbić „inne światy” w poszukiwaniu zasobów.

– Taki scenariusz jest mało prawdopodobny. Nie mówimy, że tak to będzie wyglądać. Jednak taka możliwość istnieje – mówi jeden z autorów analizy Jacob Haqq-Misra.

 

Jak mówi, „naukowcy na Ziemi również wykorzystują metodą analizy promieniowania w badaniach innych planet”. – Astronomowie mogą zanotować spektralne zmiany światła, pochodzącego od większych planet, leżących w odległości nie większej niż 200 lat świetlnych od Ziemi. (…) Jednak bardziej rozwinięte cywilizacje prawdopodobnie mogą „widzieć” znacznie dalej – tłumaczy.

Autorzy artykułu zaznaczają, że to tylko jeden ze scenariuszy możliwego kontaktu mieszkańców Ziemi z kosmitami. – Być może obcy okażą się całkiem pokojowymi istotami i nawet zechcą nam pomóc. Lecz może być i tak, że nie spodoba im się, jak dysponujemy naszymi zasobami i się rozgniewają – przekonuje Jacob Haqq-Misra.

(JS)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: