Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

PROMOWANIE SATANIZMU w POLSCE ??? Tak w TVP2,niebawem.

Posted by zenobiusz w dniu 30 sierpnia 2011


WTOREK 30.08.2011

„TVP zgadza się na PROMOWANIE SATANIZMU W KRAJU!”

http://www.pudelek.pl/artykul/34730/tvp_zgadza_sie_na_promowanie_satanizmu_w_kraju/

I chyba właśnie o to chodziło. Zatrudnienie Nergala do programu The Voice od początku budziło kontrowersje. Nasilają się one wraz ze zbliżającym się startem programu (cóż za pomyślny zbieg okoliczności). Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy wyraziło właśnie swoją krytyczną opinię wobec udziału Darskiego w programie stacji misyjnej.

 

Udział Adama „Nergala” Darskiego – zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości – w programie „The Voice of Poland” w TVP2 stoi w sprzeczności z zapisami o misyjnym charakterze Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego, które odwołują się do wartości chrześcijańskich i narodowych – czytamy w oficjalnym oświadczeniu KSD.

 

Profanacje dokonywane są przez zespół Behemoth od lat, ale obecnie są szczególnie nasilone. Adam Darski zakładający na szyję różaniec z odwróconym krzyżem, w jednym z ostatnio kręconych teledysków, w sposób wyraźny bezcześci największy symbol religijny Kościoła Katolickiego.

 

Udział satanisty w programie telewizji publicznej, która „jest instytucją społeczną i narodową”, utrzymywaną za pieniądze podatników, jest jawnie sprzeczny z kolejnym zapisem ww. Uchwały Zarządu TVP S.A., w którym wyraźnie zaznaczone jest, że Telewizja Polska S.A. szanuje uczucia religijne odbiorców i respektuje chrześcijański system wartości. Zgoda na udział w programie Adama Darskiego jest równoznaczna ze zgodą na promowanie satanizmu w naszym kraju, jawnym przyzwoleniem władz na profanowanie symboliki chrześcijańskiej. Jest pokazaniem, że nie ma żadnych barier dla jednostek dopuszczających się tych profanacji, a zapis o „Misji Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego” jest tylko martwym zapisem prawa i jest jednocześnie sygnałem, że w naszym kraju nie trzeba prawa respektować i przestrzegać.

 

Też uważacie, że Nergal w jury to koniec państwa prawa…?   

 

Roy

Reklamy

Komentarze 2 to “PROMOWANIE SATANIZMU w POLSCE ??? Tak w TVP2,niebawem.”

  1. Wizzgaa said

    Niezależnie od intencji TV – Nergal ma za mało charyzmy żeby pociągnąć za sobą „pół narodu”. Wszystko raczej skończy się na chciejstwie . Prezentowana obok niego Kayah też jest bardziej DUŻA niż wielka . Nie przejmowałabym się tymi postaciami . Solidniej obelżywa bywała Olga L.w swoich kabarecikach i to zarówno religijnie,jak i narodowo.

    • zenobiusz said

      Im się spieszy,i działają wg.zasady.”tonący brzytwy się chwyta”,niemniej ciekawe kto w zarządzie TV2, tak temu pośpiechowi ulega 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: