Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

O co chodzi z tym 15.10.2011?

Posted by zenobiusz w dniu 14 października 2011


O co chodzi z tym 15.10.2011?

Posted: Październik 12, 2011 by radtrap 

W ramach ciekawostki…

Na blogu wyraznie promującym luminiarską Nową Erę – Transformacja 2012 – umieszczono krótki wpis związany z ruchem Occupy Wall Street i resztą tej sfingowanej rewolucji. Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany:

15 października w sobotę ludzie z całego świata wyjdą na ulice i place.  Od Ameryki do Azji, od Afryki do Europy, ludzie powstają żądając swoich swoich praw i domagając się prawdziwej demokracji. Teraz nadszedł czas, abyśmy wszyscy przyłączyli się do globalnego protestu bez przemocy.

Siły rządzące pracują na rzecz zaledwie kilku, ignorując wolę większości, a koszt tego my wszyscy musimy płacić. Ta nie do zniesienia sytuacja musi się skończyć.

Zjednoczeni w jednym głosie poinformujemy polityków i elity finansowe, którym służą,że decyzja o naszej przyszłości należy do nas ludzi.

Nie jesteśmy towarem w rękach polityków i bankierów, którzy nas nie reprezentują.

15 października spotkamy się na ulicach, aby rozpocząć globalne zmiany. których chcemy.  Będziemy demonstrować w pokoju, mówić i organizować się aż do skutku.

Nadszedł czas dla nas, aby się wszyscy zjednoczyć. Nadszedł cza, aby nas wysłuchali.

Ludzie świata, powstańcie 15 października!

Kees, galacticchannelings.com, zródło: transformacja.wordpress

Data 15.10.11 jest ciekawa nie tylko ze względu na dobrze znaną nam i ukrytą numerologicznie liczbę 11…

1+5+1+0+2+0+1+1=11

Jest tu coś więcej… przede wszystkim przypomniało mi to pewne wpisy na blogu Dariusza Kwietnia z lipca tego roku:

W 1986 r. podczas jednego z naszych ostatnich spotkań Jarecki bardzo dużo wspominał , można by powiedzieć że mówił o tym ciągle, a mianowicie o Zakonie Baphometa. Bał się powrotu rycerzy zakonu – „Pamietaj to co powiem, Oni tu wrócą, a mówiąc Oni mam na myśli rycerzy spod znaku Thule. Wspominałem Ci wiele razy o czarnej armii.Naziści to tylko ich forma przejściowa.Te ich prace są tylko początkiem. Wielki mistyk (mówił o Himmlerze) mówił o odrodzeniu i powstaniu Nowej Rzeszy w 80`dziesiąt lat po jej upadku. Zapamietaj to co ci powiem , ów zakon jest tu w twoim otoczeniu, nawet może jesteś juz ich członkiem ( spotkanie Argentyńczyka było początkiem mojej aktywności). Lecz to co się teraz dzieje nie jest groźne. Zakon odrodzi się i będzie wpełni sił po Wielkim Misterium ( 15.10.2011- we wszystkich zamkach należących do Thule),Wtedy nastąpi czas odrodzenia i zjednoczenia.” Nie rozumiałem tych słów absolutnie, dopiero teraz po wieloletniej analizie znam sens jego słów.

Zródło: Riese

* * *

Tuczno, zamek Górka – góra Ślęża, Książ, Bolków, Twierdza Kłodzka – we wszystkich tych miejscach stacjonuje Ahnenerbe.

„- W tych zamkach to schowano. To tu ukryto, największe relikwie SS. Nie są to zwłoki Himmlera czy Hitlera. To jest bardziej niebezpieczne. Są to prochy Hansa Francka, Goeringa, Streichera, Ribbentropa, von Jodla, Kaltenbrunera, von Fricka, Keitla, says-Inquarta, von Sauckla, Rosenberga.

– Po śmierci zostali spaleni. Ich prochy wymieszano w jednym pojemniku i wsypano do strumienia Konwetz w Sollon pod Monachium. To tylko oficjalna wersja. Tam owszem wsypano jakieś prochy lecz te właściwe zostały ocalone. Gwardia przyboczna, czarny Lebensborn zadbał o to by materiał genetyczny przetrwał. Ukryto to na którymś z zamków na Dolnym Śląsku. Pilnują tego a zarazem szukają. Ktoś tak to zamaskował, że nawet nazistowscy palladyni nie mogą tej urny znaleźć. Prowadzą jednak do nich znaki – tak, te które znasz – te same, gryzmoły, które rysował na piasku Twój znajomy Jarecki. Jest to bardzo niebezpieczna wiedza. Myślę, że po wojnie Thule było w orzsypce lecz teraz zbieraja swe szeregi. Gdy ich ‘wielki mistrz’ powróci będzie chciał mieć swoich przybocznych. Odprawiają swe obrzędy nieprzerwanie od zakończenia wojny. Wspoinam o zamkach lecz to także mogą być podziemne kompleksy lub sztolnie. Pewne jest, że urna znajduje się na terenie Dolnego Śląska. Gdy oni znajdą ja pierwsi, uczynią z niej największą relikwię nowego narodu – ‘rasy panów’. Choć rodzi się pytanie, czy już nie wykorzystuje się tych prochów, czy na podstawie kodów DNA nie tworzy się w USA, Rosji, Chinach i innych krajach nowych hybryd. Wszystko jest moźliwe, sam widziałeś ile skrytek jest pustych. Jedne otwarte niedawno, a ostatnie miesiąc temu.(…)

Zródło: Riese

* * *

Według ludzi którzy przekazywali wiedzę o prawdziwym obliczu nazistów Dariuszowi Kwietniowi – 15.10.2011 ma dojść do odrodzenia zakonu THULE.

Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale zobaczcie sami… numerologia ciekawa ( i nie poukrywana w ujęciach np. z zegara z drugorzędnego serialu-bo są tacy co doszukują się ukrytych symboli w byle czym, ośmieszając innych ludzi siedzących w temacie)… do tego mamy ogromny happening ludzi na całym świecie… no właśnie? Po co? Czyżby chodziło o kolejny wielki rytuał Illuminati?

Pamiętacie co się stało 1 Maja tego roku?

Znowu masa pożytecznych idiotów wezmie udział w jakimś wielkim przesyle energii? Na wszelki wypadek… w tą sobotę polecam zwrócić się do Boga i nie uczestniczyć w tej magicznej szopce. Czymkolwiek miałoby to być…

Reklamy

Komentarze 4 to “O co chodzi z tym 15.10.2011?”

 1. 15.10.2011 to jest dzisiaj…

  • zenobiusz said

   No i nic się specjalnie nie wydarzyło.Na szczęście.

   • Maria_st said

    Zenobiuszu nie bądż taki pewny że nic sie nie wydarzylo.
    Jeśli ten dzien dla tego zakonu jest czyms szczególnym z pewnością doszlo do jego odrodzenia, w chorych umyslach zawsze rodzą sie chore pomysły i przebiegle.
    Jeśli to prawda ze posiadaja technike o jakiej sie ” szaremu czlowiekowi ” nie snilo to może być niewesolo .
    Ile w tym prawdy ze moga przenosic sie w czasie, nie wiem, ale jesli tak…….moga nami manipulowac dowoli.
    Manipulacja genetyczna, zniewolenie ludzi…..to przeciez nie jest zabawa a perfidia w dązeniu niewielkiej populacji do bycia rasa panów.

    • zenobiusz said

     Maria_st
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/05/czy-fizyczny-biegun-polnocnyprzesunal-sie-na-syberie/#comment-40309
     Wysłany 05.02.2012 o 11:40
     Wow teraz widzę, że nie bez kozery pewien link mi dzis wpadl w ” oko”….
     Zastanawiam się tylko czy mogę tu go wkleić ponieważ w linku jest wpisane słowo ezoteryka…a chrześcijanie unikaja tego określenia……
     No ale w końcu ludzkość jest coraz bardziej świadoma…….. że nie tylko szkiełko i oko……ale i fizyka
     kwantowa choc w powijakach coraz więcej nas przekonuje że trzeba miec umysł otwarty aby ogarnąć szerzej nasza rzeczywistość.
     Tym bardziej że pewna zła grupa / naziści / nie odrzuciła pewnej wiedzy uważanej za tajemna / tajemna tylko dla niewtajemniczonych / i stara się ja wykorzystać na innych w celu zniewolenia zamiast z korzyscia dla Ziemi i ludzi.
     Naprawdę zapraszam do przeczytania tego linku ………
     http://wolnemedia.net/ezoteryka/proroctwa-henocha-z-plejar/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: