Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Wielkie zwiedzenie,przedbiegi,które spalą na panewce.

Posted by zenobiusz w dniu 6 listopada 2011


MamOczy 6 Listopad 2011 o 2:03 pm

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/06/wydarzenia-i-komentarze-5-listopada-2011r/#comment-48168

http://www.xn--tv24-c2a.pl/rytulal111111.html

W dniu 11 listopada 2011 roku w Gizie, w wielkiej Piramidzie odbędzie się rytułał działaczy Projektu Cheops mający na celu zapoczątkować aktywację Wielkiej Piramidy przed nadchodzącym zdarzeniem, mającym nazwę globalnego kataklizmu Ziemi. Cała ceremonia ma na celu włączenie aktywności piramidy po przez kryształową piramidkę jako klucza.
Zdaniem nielicznych przeciwników owej organizacji zwanej ORION 2012, aktywacja owej piramidy spowoduje przesunięcie pola energetycznego Ziemi, które może zaszkodzić wszystkim żyjącym na tej planecie. Za pośrednictwem tzw. Miłości energia ma być zbierana z
całego Świata i wysyłana ku Wielkiej Piramidzie. Dziwnym aspektem w tej sprawie jest, że nagle władze w Gizie zgodziły się na ową ceremonię, co jest dziwnym zbiegiem okoliczności. Ponadto aktywacja piramidy spowoduje otwarcie lotniska o jakich pisaliśmy we wcześniejszych materiałach, powodując przybycie na Ziemię kolejnych ras z innej planety. Z tego co się dowiedzieliśmy ta planeta jaka widoczna jest bardzo dobrze na nocnym niebie w środkowej Europie idealnie będzie nad Piramidą Cheopsa w dniu 11.11.2011 roku, wtedy też nastąpi tam pełnia księżyca, a owy rytułał spowoduje otwarcie lotniska po przez sygnał świetlny na niniejszą planetę, po czym przy przyzwoleniu ludzi z Ziemi, na Ziemię przybędą kolejni jacy będa chcieli nas ludzi sobie pod porządkować dla wlasnych celów, czyniąc zapewne z nas niewolników jak to ma miejsce obecnie.

Zmiana energetyczna Ziemi może spowodować nieodwracalne zmiany na Ziemi np. w świadomości ludzi, a nawet w zaniku uczuć czego przeciwieństwem będzie znieczulica. W wielu proroctwach objawia się słowo, że w jednym czasie wszyscy wierzący zostaną pochłonięci do Nieba (duchowo), a ich ciała zostaną bez ducha na Ziemi doczekując smierci fizycznej. Tak czy ianczej Ziemia zostanie rozłączona z kosmosem, poczym swoją siłę pokaże tyran zwany jako Smokiem z gwiazd. Absurdem o ochronie Ziemi jest według nas cała misja Cheops, gdyż jak wiemy do okoła Słońca są odporne na temperatury i przyciąganie obiekty, jakie robią wszystko, by życie w naszym układzie trwało jak najdłużej, więc mając taką technologię i gdyby coś zagrażało nam ludziom na Ziemi, to rzecza jasną by było, że by z zewnątrz płaszcza ochronnego Ziemi coś by wykonali, aby ocalić nas. Więc w fakcie tych informacji wiara w grupę ludzi, która przez niektórych uważana jest za sektę osób jakie czują się wybranymi jest nonsensem dla w/w ewementu.

Więcej w artykule :
http://www.xn--tv24-c2a.pl/rytulal111111.html

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: