Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Czy Szatan jest już pośród nas ? Czy żyjemy w „Końcu Czasów” ?

Posted by zenobiusz w dniu 1 grudnia 2011


olo13jcb: Czy Szatan jest już pośród nas ? Czy żyjemy w „Końcu Czasów” ?

Ten artykuł, jakkolwiek został napisany w oparciu o publikacje znanych i utytułowanych ludzi, prosimy jednak potraktować, raczej jako prezentację pewnych możliwości, a nie fakty, którym trzeba od razu nadać poważną rangę. Poniżej przedstawiamy pewne zadziwiające zbieżności, które potencjalnie mogłyby o czymś świadczyć, lecz nikt z nas nie zna prawdy i nie było by fair oczerniać kogoś bezpodstawnie.

Okoliczności całej sprawy są jednak na tyle szczególne, a przede wszystkim ciekawe, że zdecydowaliśmy się na ich publikację.

Nigdy nic nie wiadomo….

W ostatnich latach ukazały się 2 odrębne publikacje, które mogły by zostać uznane za tanie sensacyjki, wyssane z palca, gdyby nie …. zaangażowanie w ich opublikowanie osób z autorytetem oraz tytułami naukowymi, jak i sprawdzalny wieloletni wkład w badania nad poruszonymi tam tematami. Podane w nich fakty, są tez co najmniej zastanawiające !

Obie publikacje brzmią wręcz fantastycznie i na pewno dalece odbiegają od znanej nam rzeczywistości. Nie jest to jednak żadnym dowodem na to, iż nie mogą przedstawiać prawdy. Bo cóż my tak naprawdę wiemy ?
W jednej z nich autor próbuje wykazać, iż Jezus wskazał nam bezpośrednio Baracka Obamę jako tego, który utoruje drogę Antychrystowi, a w drugiej inny autor próbuje udowodnić, iż tym Antychrystem jest nie kto inny jak angielski książę William, syn księcia Karola i śp. księżnej Diany.
Żałujemy, ze artykuł ten przedstawia tylko część faktów, ponieważ ich ilość po prostu przytłacza i nie jesteśmy w stanie tego wszystkiego po prostu przetworzyć. Mamy nadzieje, ze w niedalekiej przyszłości będziemy w stanie opracować cześć drugą tej, bądź co bądź, fascynującej historii.

PUBLIKACJA 1-wsza:
Dr. Rabbi Sollog Immanuel Adonai-Adoni – autor ponad 50 książek, kabalista, znawca 10 starożytnych języków i wykładowca, przedstawił zadziwiającą zbieżność tekstów Ewangelii Łukasza i Mateusza z imieniem aktualnego prezydenta USA.
Chodzi o tekst wypowiedzi Jezusa: „Rzekł im: Widziałem szatana, gdy jak błyskawica spadł z nieba.” (Lukasz 10-18). Rabbi Sollog tłumaczy, iż Baraq (współczesna wersja – Barack) oznacza błyskawicę. Także w starożytnej Grece, Barak znaczy błyskawica.
Hebrajskie słowo Bama jest odnośnikiem do wysokości, a Hebrajska litera O lub U jest głównie używana jako łącznik pomiędzy dwoma wyrazami.
Baraq-O-Bama tłumaczy się wiec z Hebrajskiego jako ” błyskawica z nieba” !

Inaczej mówiąc , powyższy tekst z Ewangelii Łukasza można przetłumaczyć w następujący sposób „Widziałem szatana, jako Barack Obama”.
Tekst ten jest tłumaczony i omawiany dużo bardziej gruntownie, lecz nie chcemy nikogo zanudzać zbyt długim artykułem. Zainteresowanych zapraszamy do własnych poszukiwań na google.
To jednak nie koniec rewelacji. W Ewangelii Mateusza (24-27) czytamy: „Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego”.
Nie trzeba chyba nikomu przypominać, ze Barack (hebrajskie: błyskawica) wychował się na wschodzie, w Indonezji, a zrobił błyskawiczną (!) karierę na zachodzie, w USA i został prezydentem najpotężniejszego kraju świata.
Rabbi Sollog posuwa się jednak dalej i objaśniając w detalach zawiłości języka hebrajskiego tłumaczy ten tekst w następujący sposób: „Kiedy Barack (błyskawica) nadejdzie ze wschodu i zabłyśnie na zachodzie, to nadejdzie Syn Człowieczy”.
Według powyższych tłumaczeń (interpretacji) istnieją więc 2 możliwości. Albo Jezus dał nam wskazówkę, iż Barack Obama jest spodziewanym Antychrystem, albo tez jest on tym, który zapowiada przyjście Antychrysta i tym który utoruje mu drogę…
I w tym miejscu możemy przejść do wspomnianej już wyżej, drugiej publikacji.
Będzie w niej mowa o angielskiej rodzinie królewskiej, z którą wg. wielu znanych badaczy Barack Obama jest spokrewniony, poprzez linię krwi swojej matki….

PUBLIKACJA 2-ga:
Autorem niezwykle obszernej i szczegółowej publikacji na temat przyjścia Antychrysta, pt. „Bloodline” jest Clinton Ortiz, człowiek który poświęcił ponad 30 lat na badanie tematu „Końca Czasów” i przyjścia Antychrysta na ziemię. Jego pracę przejęli / podjęli też inni, a pomiędzy nimi Pani Dr.Joy Jeffries Pugh, która spopularyzowała ten temat na świecie, niezliczonymi publikacjami, wywiadami i materiałami video.
Mamy tutaj do czynienia z niesamowicie obszernym materiałem i zajęło by nam wiele dni opisanie tego w tym artykule. Dlatego tych z bardziej wytrwałych, naszych czytelników, którzy znają język angielski, zachęcamy do przejrzenia chociażby materiałów Clintona Ortiza na stronie: http://www.grailcode.net/
My, w niniejszym artykule ograniczymy się tylko do podania głównych faktów, wykazujących niezwykłość samej angielskiej rodziny królewskiej, jak i zdarzeń, dziejących się wokół niej w ciągu ostatnich lat.
Członkowie królewskiej rodziny angielskiej uważają się za bezpośrednich potomków rodu Davida. Tej samej linii krwi, z której pochodził Jezus. Już ten fakt jest niezwykły, biorąc pod uwagę to, że według Biblii, Jezus był z tego samego rodu i ma do nas powrócić. Mogło by to sugerować, iż Mesjasz będzie się wywodził z tego właśnie rodu…

Poniżej przedstawiamy drzewo genealogiczne rodu Windsorów:
źródło:http://www.angelfire.com


Problem jest w tym, że inne rodziny królewskie, powiązane ze Stuartami, mogą podobnie dochodzić swoich praw do tronu Anglii i mogą też udowodnić swoje pokrewieństwo z linią Dawidową.
Dlatego tak ważne było małżeństwo księcia Karola z dziewicą z linii Merowingów: Dianą, pochodzącą z rodu Spencerów. Jeden z nich – krzyżowiec: Godfrey de Bouillon był ogłoszony królem Jerozolimy, w 1099 roku i fakt ten legitymizował Spencerom możliwość ubiegania się o tron Anglii. Małżeństwo to, jakby ostatecznie „zalegalizowało” prawo Elżbiety II i jej potomków do tronu Anglii i w przyszłości nawet do tronu Jerozolimy.
Czy to już wszystko ? Otóż nie, to jest dopiero początek tej niezwykłej historii.

Przypadek sprawił (albo i nie przypadek…), że kiedy w 1982 roku Diana była w trzecim miesiącu ciąży, z księciem Williamem, na rynku ukazała się bardzo szczegółowo udokumentowana książka, napisana przez Michaela Baigent i Richarda Leigh, – „Święty Gral, Święta Krew”. Książka ta stanowiła wiele lat później podstawę do napisania przez Dana Browna, znanego bestselleru – „Kod Leonarda Da Vinci”.
W książce „Święty Gral, Święta Krew” autorzy wykazują, iż ostatni członkowie, prawie że całkowicie unicestwionego Zakonu Templariuszy, którzy w ukryciu składali hołd Bahometowi, uważanemu za samego Szatana, uciekli do Szkocji i założyli tam tajny zakon, który po dziś dzień funkcjonuje.
Sugerują oni, że angielska rodzina królewska, wywodząca się ze szkockiej linii królewskiej – Stuartów, wciąż kontynuuje tradycje i wierzenia Zakonu Templariuszy, a wiec także wiarę w Bahometa. Jako potomkowie linii Dawidowej nie są oni wg. autorów chrześcijanami, lecz kabalistami, co jest całkiem normalne w tradycji żydowskiej. Angielski rod królewski był zresztą zawsze przeciwny uznaniu Jezusa, jako Mesjasza.
W takiej sytuacji można by się spodziewać, iż jeśli już, to z tego rodu przyjdzie do nas nie Mesjasz, lecz właśnie Antychryst.
Obaj ww. autorzy jak i Clinton Ortiz oraz wielu innych badaczy, są o tym niezachwianie przekonani. Idąc tym tropem odkryli oni wiele niepokojących faktów.

Jest w pismach zapisane, kiedy i jak urodzi się Antychryst. Nie jest to na tyle dokładnie zapisane aby można to było z góry ustalić, lecz wystarczająco dobrze, aby to rozpoznać kiedy się już stanie. Wedle tych zapisków, Antychryst miał się także narodzić z rodu królewskiego, tuż po zaćmieniu słońca, w czasie kiedy słońce będzie najwyżej.
Książę William urodził się 21 czerwca 1982 roku (słońce jest wtedy najwyżej), tuz po zaćmieniu słońca, spełniając tym samym wszystkie niezbędne warunki.

Chcemy zwrócić tutaj wszystkim uwagę na to, ze w znanym filmie „Omen” fakty te były także wykorzystywane do uwiarygodnienia fabuły filmu. Znów „przypadek” sprawił, iż film ten ukazał się w zaraz po narodzeniu Williama, co autorzy książki i sam Ortiz uważają, było hołdem dla księcia Williama.
Niektórzy mogli by tutaj powiedzieć, ze jest to już zbyt daleko posunięta teoria. Pragniemy zatem pokazać Wam na jednym przykładzie jak dziwne i bliskie są powiązania najbogatszych tego świata z rodzinami królewskimi i … Hollywoodem !

Zdjęcie obok przedstawia głowę jednej z najbogatszych rodzin świata: Rothschildów – Jacoba Rothschilda, z Warrenem Buffetem , obok Bila Gatesa, najbogatszym człowiekiem świata oraz nikim innym jak … Arnoldem Schwarzeneggerem ! Co to ma wspólnego z rodzinami królewskimi ? Otóż Jacob Rothschild wżenił się w szkocki rodSinclair – ten właśnie, który był opisywany w „Kodzie Leonarda Da Vinci”, a który to jest gałęzią królewskiej linii Dawidowej. Znów przypadek ? Czy nie za dużo jest tutaj przypadków ? Tym bardziej, ze zdjęcie to zostało zrobione w parku zamkuWaddesdon Manor, w 2002 roku, który jest własnością, już teraz Lorda Rothschilda ! Nie wydaje się wcale dziwne, ze Schwarzenegger z takimi koneksjami, został rok później wybrany na gubernatora stanu Kalifornia i do teraz po re-elekcji ma się na tym stanowisku bardzo dobrze.
Ale wróćmy do księcia Williama. Wyżej wspomniani autorzy uważają, iż nie jest też przypadkiem, ze dość symboliczny film „The Lion King” był wydany na cześć Williama i został dopuszczony do dystrybucji w tygodniu 12 urodzin Williama, ze słowami „since Samba just happens to sing, oh I can’t wait to be King” (od kiedy Samba śpiewa – oh nie mogę się doczekać kiedy będę królem), dokładnie w wieku kiedy Jezus przemawiał, jako 12-sto latek w Świątyni, w Jerozolimie.
Książę William osiągnie wiek, w którym Jezus rozpoczął swoje nauczanie, czyli 30 lat, w 2012 roku !
Według Biblii, apokryfów i wielu przepowiedni, wielu ludzi nie rozpozna Antychrysta, uważając go za prawdziwego Mesjasza.
Dlaczego miało by się tak stać ? Co może tak bardzo zmylić ludzi ?
Na te pytania odpowiada Clinton Ortiz:
Antychryst będzie wyglądał jak Jezus.

Udowodni on swoje Davidowe pochodzenie i być może udowodni w jakiś inny sposób, iż jest on Jezusem.
Zasiądzie na tronie i będzie królem królów a inni władcy oddadzą mu pokłon.
Będzie czynił cuda i będzie sprawiał wrażenie iż dąży do pokoju na świecie oraz pomocy najbardziej potrzebującym.

Książę Karol i William na pogrzebie Diany


W jaki sposób może się to udać Williamowi ?
Kod genetyczny Williama będzie identyczny z tym, z Całunu Turyńskiego. Trzeba tutaj zaznaczyć, ze Diana przechodziła źle swoją pierwsza ciążę i już od jej początku była regularnie wożona do szpitala. Ortiz sugeruje, iż technika klonowania była już wtedy zaawansowaną technologią, ponieważ tak naprawdę to badania nad klonowaniem rozpoczęły się już prawie pół wieku wcześniej (Naziści) a Dolly była tylko pierwszym upublicznionym przypadkiem. Ortiz uważa, ze ciąża Diany była wynikiem klonowania, gdzie został dodany do jajeczka kod genetyczny z Całunu Turyńskiego, dzięki czemu spełniono warunek, iż ma on się narodzić z dziewicy. Interesujące jest też to, iż Książę Karol nigdy nie przestał romansować z Camillą Parker-Bowles, lecz najpierw musiał poślubić Dianę, z rodu Spencerów, po to aby doczekać się „odpowiedniego” potomka… Potem, według Ortiza, Diana była już niepotrzebna i po jej śmierci Karol mógł już poślubić swoją odwieczną miłość – Camillę, jednocześnie zrzekając się prawa do tronu, które automatycznie przeszło na… Williama. Ciekawe jest też to, ze Diana zginęła na 13filarze tunelu, który jest dokładnie położony na miejscu dawnej świątyni, poświęconej niegdyś Bogini Dianie (!) –http://www.warbaby.com/PSYCHOPUSSY/diana.html
Miejsce te nazywano w czasach starożytnych – Pont De l’Alma i było używane przez Królów z rodu Merowingów, 13 stuleci wcześniej, do składania ludzkich ofiar i do oddawania hołdu Bogini Dianie. Linia krwi Diany jest znana jako 13 linia Iluminatów. Templariusze zostali straceni jednego dnia – w piątek 13-go. Antychryst po raz pierwszy jest wymieniany w Apokalipsie Jana, w rozdziale 13-tym. Dużo tego prawda ? A jest dużo więcej…

Twarz księcia Williama jest dzięki temu prawie że idealna kopią twarzy z Całunu Turyńskiego, który to dopiero co został oficjalnie uznany przez Watykan jako prawdziwy. Spójrzmy zatem na obie twarze i obejrzyjmy film poniżej, w którym zostały one porównane. Bardzo znamienne są słowa w tym filmie: nie ma lepszego sposobu na udawanie Mesjasza, jak włożenie na siebie jego własnej skóry… Był by to dosłownie Wilk w Owczej skórze.
William będzie koronowany w 2012 roku i z jakichś powodów zacznie być najważniejszą postacią w świecie, a inni władcy mu się pokłonią. Wtedy też najprawdopodobniej usłyszymy niezwykłe opowieści o nim.

oglądnijcie go na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=GT34cIASFqM

źródło: http://www.globalnaswiadomosc.com/szatannaziemii.htm

Reklamy

Komentarzy 9 to “Czy Szatan jest już pośród nas ? Czy żyjemy w „Końcu Czasów” ?”

 1. zenobiusz said

  • cosima said

   Bez obaw maestro , William nas nie zwiedzie. Po mojemu to zupełnie inna np. żuchwa i zarost tego nie zmieni. Różnic jest więcej no i zupełnie nie ten rodzaj charyzmy u młodego następcy tronu . To dandys a nie mesjasz . Dajmy temu spokój .

 2. zenobiusz said

 3. Do tego mozna dodac straszna depresje (bulimia itp.) zaraz po slubie Diany z Karolem. Kolejny zbieg okolicznosci?

 4. pola said

  Jakiś czas temu,czytałam na ten temat a wszystko zaczeło się od mojego zainteresowania,zwojami znad morza martwego(zwoje z Qumran)

 5. Fizz said

  Zastanawia mnie jaki stosunek ma William do swojej matki. W mediach często przedstawiany jest jako kochający syn, który wciąż tęskni za matką. Sam mówi o tym w wywiadach itd. Ale co naprawdę czuje? Został przygotowywany do swojej roli przez lata. Musi wiedzieć, że zadaniem Diany było jego urodzenie i że później się jej pozbyto. Nie ma żalu o jej śmierć?

 6. Ktoś said

  Można wyglądać jak Jezus, można być ubranym jak Jezus, można gadać jak Jezus, można nawet śmierdzieć jak Jezus a nim nie być.
  Od tego wierni maja wiarę by nie dać się zwodzić przebierańcom. Jeśli naprawdę kochają BOGA rozpoznają uzurpatora bez problemu.
  Jeśli ich wiara jest na zasadzie „a co mi tam” już teraz mogą się przyzwyczajać do kąpieli w siarce bo nawety najbardziej wyszukane
  odpusty czy najgłośniejsze lamenty nie odmienią ich przeznaczenia.
  —————–

  PS. Ciekawe jest też to, ze Diana zginęła na 13filarze tunelu, który jest dokładnie położony na miejscu dawnej świątyni, poświęconej niegdyś Bogini Dianie.
  Miejsce te nazywano w czasach starożytnych – Pont De l’Alma i było używane przez Królów z rodu Merowingów, 13 stuleci wcześniej, do składania ludzkich
  ofiar i do oddawania hołdu Bogini Dianie. : – znaczy została złożona w ofierze na tym filarze przez swoich rodaków. Cóż za tragifarsa.

 7. Maria_st said

  Poraz pierwszy czytam o takim barbarzyństwie Metrowingów jak składanie ofiar z ludzi —– cóż pisać można wszystko, zawsze znajdą sie osoby które przyjmą to za pewnik.
  William jako Antychryst—–a mnie wygląda jakby to Jego ktoś chciał złozyc na ofiarę .
  Zakłamanie historii wprowadza tak wielki chaos ze można tą rzeczywistością dowolnie manipulować .
  Antychryst—-zwodziciel, a więc juz wiemy kto nim jest…..więc co….trzeba sie go pozbyć a wtedy mamy powrót Jezusa?
  Latwo manipulować ludzkimi uczuciami, religią, tym bardziej ze hologram może nam w tym pomóc , aby nas utwierdzić iż wrócił Mesjasz.
  A ja uważam, że najważniejsze jest aby to człowiek sam sie stał Świadomym Duchowo Człowiekiem .
  Wtedy nie bedzie takich dylematów .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: