Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Kolejny potomek rodu Levyego ,”oświeci „nas niebawem. Według Raul`a Julia-Levy`go Majowie dostali tę wiedzę od obcych

Posted by zenobiusz w dniu 27 lutego 2012


Film “Revelations of the Mayans 2012 and Beyond” (objawienia/proroctwa Majów na rok 2012 i dalsze lata) ma ujawniać ukrywane przez ostatnie 80 lat przez rządzących Meksykiem informacje dotyczące wiedzy Majów o nadchodzącym końcu majańskiego kalendarza. Producentem filmu jest znany pasjonat kultury Majów, Raul Julia-Levy. W udzielonych wywiadach zapowiada on, że film okaże się przełomowy dla badania zjawiska UFO. Powodem są materiały, do których udało mu się dotrzeć za oficjalną wiedzą meksykańskiego rządu. Są to unikalne zdjęcia i filmy z prac archeologicznych, które pokazują w sposób nie budzący żadnych wątpliwości, że starożytny lud Majów miał kontakt z wysoko rozwiniętą cywilizacją.

Raul Julia-Levy został wprowadzony w temat przez zaprzyjaźnionego z jego rodzina byłego prezydenta Meksyku, Vincenta Foxa. Cztery lata zajęło im obojgu uzyskanie zgody na ujawnienie majańskich tajemnic od obecnego prezydenta Meksyku, Felipe Calderon`a.

Twórcy filmu uważają, że to, co będzie w filmie ujawnione ma kluczowe znaczenie dla ludzkości. Mają one wyjaśniać sens wydarzeń, których już wkrótce będziemy świadkami. Żadnych szczegółów nie ujawniono – jak twierdzi producent filmu został on zobowiązany do nieujawniania niczego przed premierą filmu. Premiera jest planowana w sierpniu lub we wrześniu 2012.

Film będzie anglojęzyczny. Jego reżyserem ma być Juan Carlos Ruflo.

Z materiałów przesłanych do nas z zaprzyjaźnionej organizacji meksykańskiej zajmującej się badaniem zjawiska UFO wynika, że jednym z odkrytych miejsc jest podwodne miasto. Zostało ono wybudowano pod wodą (!) przy użyciu technologii, która jest niedostępna dla współczesnej ludzkości. To miasto ma się wynurzyć po zmianach związanych z przebiegunowaniem. Jego pojawienie się ma być dowodem dla wszystkich, że przed tysiącami lat na Ziemi była wiedza o tym, że kiedyś dojdzie do przebiegunowania. Podobno miejsce położenia tego miasta jest znane rządowi w Meksyku i jest to jedna z najbardziej tajnych informacji, która jest chroniona w obawie przed reakcją społeczeństwa.

“To jest najważniejsze odkrycie archeologiczne w historii ludzkości” – mówi producent filmu Raul Julia-Levy. “To otworzy oczy ludzkości i podniesie świadomość każdego człowieka na tej planecie o tym, że nie jesteśmy sami… Gwarantuję to!”

Materiały wideo dotyczące podziemnego miasta zostały nakręcone w technice 3D i swoją wiarygodnością “wbijają w fotel”. Jest tam lądowisko dla pojazdów, które przed wylądowaniem musiały zanurzać się pod wodę.

Oprócz tego autorzy filmu zapewniają, że przedstawią także zupełnie nieznane opinii publicznej informacje dotyczące tego, co ma się wydarzyć w 2012. Według Raul`a Julia-Levy`go Majowie dostali tę wiedzę od obcych, a jej treść jest od wielu lat znana kolejnych prezydentom Meksyku. Boją się oni ujawnić treść odczytanych przekazów w obawie przed paniką ludzi.

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2515

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: