Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Kampania,racjonalizacji,oświetlenia sumień zapowiadanego ,przez Objawienia NMP,ruszyła.Wiedzą i boją się ,a nawrócić się nie chcą.

Posted by zenobiusz w dniu 14 lipca 2012


 

 

ciekawe znalezisko:

„pozwole sobie wkleic tu pewien artykul , podano w nim datę 4 lipca tego roku a jakis czas temu pojawil sie krag w zbozu podajacy date 4 sierpnia … zaledwie miesiac roznicy …
http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-kregi-w-zbozu-zdaja-sie-wskazywac-date-w-sierpniu-tego-roku

ZASTRZEŻENIE:
Poniższy opis zajwiska, które ma się wydarzyć w bliżej nieokreślonej przyszłości został opracowany na podstawie analizy przeróżnych przepowiedni o III wojnie światowiej, końcu świata, chanellingów oraz… Nowego Testamentu.
NIE MA GWARANCJI, ŻE ZJAWISKO BĘDZIE MIAŁO TAKI PRZEBIEG JAK OPISANO, ANI, ŻE W OGÓLE KIEDYKOLWIEK WYSTĄPI.
Opis zjawiska to tylko moje spekulacje i tak je proszę traktować. Troszkę jak s-f.

Wystąpienie zjawiska będzie poprzedzała eskalacja konfliktów zbrojnych na skalę globalną. USA zaatakuje lub zostanie zaatakowane przez kraje środka. W konflikt, który szczęśliwym trafem ominie nasz kraj zostanie uwikłana także Europa.

Zjawisko pojawi się nagle, nikt nie będzie się go spodziewał. Rządy i ich armie będą bezsilne. Strach, panika, niedowierzanie. Wiele osób zginie przez strach oraz własną głupotę, zostanie zdeptanych przez oszalałe tłumy. Możliwe, że będzie mu towarzyszyć przylot/inwazja ras galaktycznych.

Samo zjawisko będzie wyglądało jak ogromna, gładka, półprzezroczysta szklana tafla w kolorze brudno-żółtym (coś jak szkło miodowe) o grubości kilkunastu/kilkudziesięciu milimetrów. Zbudowana jednak nie ze szkła lecz rozedrganej i falująca w swej strukturze jak rozgrzane powietrze w letni dzień na asfalcie energii sprawiającej wrażenie inteligentnej. Ściana przemieszczać się będzie od wschodu ku zachodowi z prędkością kilkunastu centymetrów na sekundę wydając niski, buczący dźwięk przypominający ten wydawany przez nadlatujący ogromny rój pszczół. Nie będzie ucieczki, nie będzie kryjówki, gdyż Ziemia przy tej tafli będzie wyglądać jak piłka tenisowa przy ścianie hali sportowej, a tafla będzie przenikać wszystko na wskroś. Gdy ściana zacznie zagłębiać się w ciało człowieka, ten będzie miał podobne uczucie jak przy głębokim skaleczeniu się żyletką. Przykre lecz nie bolesne. Znalezienie się po drugiej stronie określane jest mianem „przejścia na drugą stronę lustra”. Ściana przechodząc przez człowieka będzie go oczyszczała z chorób i dolegliwości fizycznych jak i psychicznych. Możliwe, że spowoduje modyfikacje w kodzie DNA. Sprawi, że po drugiej stronie będzie myślał jaśniej, szybciej, precyzyjniej. Im był lepszym, życzliwszym i pomocnym człowiekiem, im wyższe ideały pielęgnował swoją życiową postawą, im bardziej był świadom konieczności wyżeczeń, tym więcej otrzyma „gratisów”. Zostanie oczyszczony także ze złych cech i nawyków. Zostaną mu zmienione wspomnienia. Dla niego zmieni się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Jednak nie wszyscy przejdą na drugą stronę. Jeśli człowiek był zły, chciwy, pazerny, zachłanny, zakłamany, obłudny, przywiązany do spraw materialnych, a to wszystko stanowiło treść jego życia, może okazać się, że w efekcie oczyszczania nic nie zostanie z jego energii życiowej lub zostanie zbyt mało by mógł żyć – zostanie definitywnie wymazany, przerobiony na kosmiczną zupę. Dla niego będzie to nowy Big-Bang, narodziny Wszechświata i historia zacznie się od nowa. Historia, o której Ci, którzy przetrwają nie będą mieli pojęcia, gdyż będą to dwa różne wszechświaty. Cykl ten powtarza się co 16,4 mld lat, a pojawienie się zjawiska przewidywane jest na 4 lipca 2012 ;)

Amen.

Jeśli chodzi o źródła, na których opierałem swoją… hmm… teorię? To mogą pojawić się pewne problemy, gdyż zajmuję się tym hobby od 1984 roku i zwłaszcza w początkowym okresie opierałem się głównie na materiałach drukowanych. Po tylu latach niestety nie pamiętam większości pozycji lub też nie mam do nich dostępu (Nexus, Nie z tej Ziemi, Nieznany Świat, itp). Sprawa uległa zmnianie w 2002 czyli od momentu, gdy uzyskałem dostęp do Internetu, co prawda modemowy, ale zawsze ;) Nie mniej część wtedy dostępnych witryn już nie istnieje. Pojawiły się jednak nowe, które jakby uzupełniły obraz. Np Kasjopeanie i Fala, Photon Belt, itp, itd. Wykorzystałem również informacje zawarte w serii filmów umieszczonych w tym artykulehttp://newworldorder.com.pl/artykul… Lungold%3A Kalendarz Maj%C3%B3w – Ewolucja&id=1319

Dlaczego przekazuję te rewelacje?
Są 2 główne powody:
– dyskusja nad źródłami i ewentualną możliwością (nie)wystąpienia zjawiska (dyskusja w celach czysto rozrywkowych, gdyż i tak będzie to tylko ‚gdybanie’)
– jeśli faktycznie zjawisko ma się pojawić i mieć przebieg podobny do zaproponowanego przeze mnie – lepiej się przygotować. Coś na zasadzie „Panu Bogu świeczkę, a i Diabłu ogarek” szczególnie, że stawanie się lepszym człowiekiem, bardziej światłym, życzliwym i świadomym w niczym nie przeszkadza bieżącym sprawom, a wręcz jeszcze może dopomóc ;)

zródło http://newworldorder.com.pl

Rating: +1 (from 1 vote)
 • ta.pl/terra/2010/10/22/photon-belt-pas-fotonow-na-tle-galaktyki/

  Wg innego źródła – gazeta „Kontakt” 1996 rok. strona 13:
  „Photon Belt jest ogromny, niewidoczny, oplata nas wysoko skoncentrowanym, potężnym światłem i energią (…)Photon Belt wymiarowo jest wyższy o większej częstotliwości wibracji w którym wszystko jest jasne i jest ujawnieniem całej prawdy. Nikt nie będzie mógł się ukryć przed światłem i prawdą w tym czasie. To jest Królestwem czystego Świała Naszego Stwórcy, i będzie to jak niebo w porównaniu do tego, co przeżywamy obecnie. ”

  „Mamy za sobą pełne koło i powrót na początku.
  Jest to opisane w Biblii, w książkach na temat mitologii, przez Nostradamusa, jak również współczesnych dni naukowców, oraz w wielu innych źródłach.
  Jeśli Ziemia wejdzie pierwsza w zasięg Photon Belt, niebo powinno stać się ogniste, ale nie ma to nic wspólnego ze wzrostem temperatury.
  Jeśli Słońce wejdzie pierwsze, ciemność będzie trwać 110 godzin. Interakcja między promieniowaniem słonecznym i Photon Belt pozwoli ujrzeć niebo tak, jakby było pełne spadających gwiazd. Ponieważ Ziemia wchodzi w ten pas promieniowania, wszystkie cząsteczki, wszystkie atomy zmienią się, na świecące. Zgodnie z Biblią: “Wszystkie gwiazdy spadają z nieba, a nieba będzie więcej …”.

  Nie może być więc żadnej ciemności w ciele ludzkim.

  Niemożliwe jest przewidzieć, kto pierwszy wejdzie w pas: Słońce, Ziemia czy inne planety, ponieważ pas fotonów jest rozszerzony i zmieniający się losowo. Jeśli na Słońce dotrze chmura fotonów przed Ziemią, zostało przepowiedziane, że ciemność będzie trwała od około 3 do 5 dni. Będzie ciemno, nie jest jasne co stanie się z elektrycznymi źródłami zasilania.

  Planety będą w różnych wymiarach. Jedna będzie się w uniwersum równoległym w stosunku do innych.”

  Rating: +1 (from 1 vote)
Reklamy

Jedna odpowiedź to “Kampania,racjonalizacji,oświetlenia sumień zapowiadanego ,przez Objawienia NMP,ruszyła.Wiedzą i boją się ,a nawrócić się nie chcą.”

 1. zenobiusz said

  Reblogged this on Zenobiusz's Blog.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: