Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Dalsze zniesławienia ze strony dr,inż Macieja Pokory vel peryskop@ pod adresem internautów.

Posted by zenobiusz w dniu 25 lipca 2012


Dalsze zniesławienia ze strony dr,inż Macieja Pokory vel peryskop@ pod adresem internautów.

Posted by zenobiusz w dniu Lipiec 25, 2012

HIPOKRYCKI ŚWIETOSZEK -OBNAZYWSZY SIE PUBLICZNIE –PYTA: KTO MNIE ROZEBRAL?

Pery@skopie, faktycznie we wpisie do @Tamary (24.07.12) zawołałam „Wiecej P O K O R Y!”, ale nie przypuszczalam nawet , ze Ty wezmiesz to tak DOSLOWNIE i przez cztery dni nieobecności na blogu skoncentrujesz się na zadośćuczynieniu mojemu wezwaniu, które nota bene odnoslilo się do pokornego zachowania, a nie Twojej szlachetnej tożsamości.

Przyznaje, ze jestes MISTRZEM MANIPULACJI I PROWOKACJI.
To, ze potrafisz tworzyc sofizmaty, zdążyłam już przekonac się i zaprezentowc tu obecnym –dokladajac wyjatkowej staranności w rozbiorze logicznym –Twoich erystycznych deliberacji.
Nadal uwazam, ze jestes madrym Facetem –w mądrości odnoszącej się wyłącznie do posiadanej wiedzy, ale z wykluczeniem mądrości w prezentowanej postawie , czyli zachowaniu.

I nie fatyguj się z pokretna riposta, ze ocena Twojego zachowania, to nic innego, jak nakreslanie przeze mnie Twojego profilu osobowościowego. Twój „profil osobowościowy” mam zobrazowany wyłącznie na wlasny uzytek, aby mieć świadomość z kim mam do czynienia i na jakie zachowania z Twojej strony mam mieć baczenie. Już raz napisałam Tobie, ze „zadarłeś z niewlasciwa osoba”, a ta „niewłaściwość” sprowadza się do tego, ze zajmując się zawodowo „profilowaniem osob” z łatwością dostrzegam to, co dla wielu jest niezauważalne i jestem zahartowana na proby manipulowania mna, czy wywierania presji. Nie paraliżują mnie pogrozki, pomowienia, czy inwektywy kierowane pod moim adresem –jestem na nie uodporniona i wcale nie przy pomocy „szczepionki”.

Nie wnikam -publicznie -jaka role pelnisz na tym blogu, bądź jaka miałeś zamiar pelnic, ale od pierwszego Twojego ataku na mnie, jakiego dokonales zaraz po moim pojawieniu się na blogu (byles pierwszym, który natychmiast „zaczepil mnie”), stalo się dla mnie jasnym, ze atak ten nie jest przypadkowym, co pozniej jedynie potwierdzilo się i utwierdzilo w przekonaniu, ze moja hipoteza jest uzasadniona.

Sledzac Twoje wpisy, którymi wchodziles w konfrontacyjne relacje -ze mna i Innymi –prezentowales: arogancje, pokrętność w formulowaniu mysli i dowodzeniu, pomawianie, inicjowanie i zaognianie zatargow, atakowanie ad personam, propagowanie jezyka nienawiści –przy jednoczesnym wybielaniu i oczyszczaniu siebie przy wykorzystaniu do tego celu osob podatnych na Twoja sugestywność i manipulanctwo. Taka postawa swiadczy wyłącznie o Twoim strachu przed silnymi osobowościami, które budza w Tobie frustracje i agresje, emocje nad którymi nie potrafisz panowac.

Tutaj na blogu, sam zamieściłeś autorskie tłumaczenie z j. angielskiego artykulu (dot. chyba szczepionek), w którym pojawilo się Twoje imie i nazwisko. Dzisiaj –przy znajomości jedynie tożsamości – można bez większego trudu doszukac się w sieci calej reszty. Nie wymaga to szczególnych umiejętności ani wiedzy techniczno-informatycznej, a jedynie umiejętności posługiwania się wyszukiwarka.

Sama –znajac jedynie Twoja tożsamość –dotarlam do wszystkich informacji, jakie na Twój temat zostaly umieszczone w sieci. Proszac Cie o podanie adresu mailowego, czynilam to dlatego, ze na wyslana do Ciebie wiadomość na znaleziony w sieci adres, nie otrzymalam odpowiedzi, a brak odniesienia się przez Ciebie do jego tresci sugerowal, ze po pierwsze –adres jest nieaktualny, po drugie –wiadomosc odebrałeś, ale celowo nie przyznajesz się do tego, aby moc dalej pomawiac mnie.

Z tego powodu dopraszalam się aktualnego adresu mailowego, aby położyć kres Twoim pomowieniom o moje koligacje rodzinne z Zenobiuszem, co jest oczywista nieprawda, a co miałeś możliwość ustalic sam –wskazujac jedynie adres mailowy, nawet utworzony wyłącznie na te okoliczność.

Wystarczylo bowiem, abys poznal moje imie i nazwisko (w Polsce osob o tym nazwisku jest zaledwie 61, a w Szczecinie tylko 6 -dla porównania osob z Twoim nazwiskiem jest w Polsce 3620, z czego w samej Warszawie az 128) i wrzucając je w wyszukiwarke przekonac się, ze nie przynależę do Rodziny Zena.

Petycja na która powoływałam się we wpisie do Marka dotyczyla korespondencji skierowanej do A.Kwasniewskiego (26.02.2003), która w sieci zostala umieszczona w 2010 r. Znajduje się tam skan tego pisma z kopia do 13 instytucji (prezentata) w tym do Senatu. Pod owym pismem zamieszczona jest odpowiedz Tadeusza Balachowicza z 01.04.2003 r., a w obydwu pismach ujawniony jest Twój adres zamieszkania.

Twierdzenie przez Ciebie, ze owych pism nie umieściłeś w sieci dobrowolnie jest wysoce wątpliwe. Założywszy nawet, ze to prawda, trudno dac wiare, ze wykazujesz się tak daleko posunieta indolencja, ze miajac świadomość bycia „wirtualna osoba publiczna” nie monitorujesz informacji na swój temat umieszczanych w sieci. Roztropnosc bowiem nakazuje czynienie takiego monitoringu od czasu do czasu celem wychwycenia nadużyć i podjecia odpowiednich działań w razie stwierdzenia naruszenia wizerunku wlasnego.

Ta oczywistość stawia w zlym swietle Twoje tłumaczenia, czyniąc je niewiarygodnymi, aby nie powiedziec wprost -klamliwymi (nie pierwszy zreszta raz).

Nieuprawnionym jest zatem stawianie komukolwiek zarzutu ujawnienia Twoich personaliow skoro upubliczniles je sam lub nie zadbales o ich zabezpieczenie przed nadużyciem, a kopiowanie tych danych na blogu –po Twoim dobrowolnym „zdekonspirowaniu się” (wskazaniu imienia i nazwiska) –nie zasluguje na ochrone prawna.

Jednakze pomawianie mnie (a także Innych), ze posluguje się „skradziona tożsamością i zmiennym IP-em” nosi znamiona przestępstwa, przy oczywistym braku po Twojej stronie dowodow popierających to twierdzenie oraz odstapienia przez Ciebie od możliwości jego zweryfikowania.

Macku, po raz ostatni proszę o wycofanie się z jakichkolwiek pomowien i insynuacji wobec mnie, bo w przeciwnym razie będę zmuszona poczynic kroki mniej uprzejme, bo mam prawo do wlasnej tożsamości i godności.

Zyczylabym sobie i Wszystkim tu bywającym, abyśmy zaniechali wzajemnych animozji i nie tworzyli zbytecznych podziałów i antagonizmow, bo ani czas, ani okoliczności ku temu.

Stoimy u progu „Wielkiej dziejowej rozgrywki” i nie będzie nadużyciem twierdzenie, ze WSZYSTKIM nam zalezy na WYGRANIU tej „wojny”, bo tylko ta wygrana pozwoli NAM, NASZYM DZIECIOM I WNUKOM korzystac z dobrodziejstwa zycia w WOLNEJ I NASZEJ OJCZYZNIE.

Zapomnijmy wiec o tym, co nas dzielilo, a skupmy na tym, co nas laczy.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam

zenobiusz on 25 lipca 2012 at 10:01 said:
Zenujący prześmiewca wreszcie nie będzie gęgał, że nie wie gdzie pracuje prof. M. D. Majewska.

„Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

(Autorka jest naukowcem neurobiologiem, profesorem Uniwersytetu Kardynala Stefana Wyszyńskiego. Wcześniej, ponad 25 lat pracowała w czołowych instytucjach biomedycznych w Polsce i USA
————————————————————————————-
Na uczelni ,nie ma takiego pracownika jak Prof Majewska.
Po raz kolejny proszę o podanie adresu maila Prof Majewskiej by bezpośrednio z nią można było wymienić poglądy.Powyższy list ,moim zdaniem nie wyszedł spod ręki prof.medycyny.
Proszę o linki do jakichkolwiek stron w USA,potwierdzających pracę i dorobek naukowy tej Pani.

http://www.uksw.edu.pl/search/node/Prof%20Majewska
Szukaj
Wprowadź słowa kluczowe:

Nic nie znaleziono
——————————————————–

Rating: +1 (from 3 votes)
Reply ↓
Peryskop on 25 lipca 2012 at 18:17 said:
Do zenory !
Na tydzień – dla próby.

Nie dla psa kiełbasa.
Salceson bez masła.
Sucha bułka z gipsu i sierści.

Jeszcze byś chciał prof. Majewską dostać w swoje graby, żeby opublikować jej adres domowy i ocenić jej dorobek naukowy, zenująca anal fabeto, z akcentem na anal.

Doigrałeś się, Dyndało !

Masz teraz do omiatania swój ślad do zenory przy Glinki 119/145 – Kontakcie Operacyjny „Dawid” do czasu aż przedstawicie tu świadectwo z IPN o rzekomej „martyrologii patriotycznej”.

Czy ci nie wstyd, że plwociny na mnie wbrew wszelkim innym źródłom w internecie powiesiliście tylko na dwóch blogach – w cuchnącej zenorze i zdemaskowanej grypie ?

Nie stać was na ustawienie jeszcze jakiejś atrapy obrzucającej błotem ?

Wywróciliście się na Jane – słabej kobiecie, ale wystarczająco silnej aby was powalić i obnażyć niegodziwość.

Spisane są wasze czyny i posty.

Warto wszystko archiwizować, bo zbliża się czas rozliczeń świętoszkowatych kabotynów od kradzenia naszych koni.

Rating: +2 (from 2 votes)
Reply ↓
zenobiusz on 25 lipca 2012 at 18:43 said:
http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/25/23159/comment-page-1/#comment-49887
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że to peryskop@ pisze listy ,jako Prof Majewska .
Moje proste żądanie ,adresu email,wywołało wybuch agresji i zniewag.

http://www.monitor-polski.pl/list-otwarty-prof-dr-hab-m-d-majewskiej-do-prezydenta-rp-w-s-nowelizacji-ustawy-o-zapobieganiu-i-zwalczaniu-chorob-zakaznych/comment-page-1/#comment-17652

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: