Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

List z „podziemia”.UFO boi się tego,ale kto jeszcze ??

Posted by zenobiusz w dniu 14 grudnia 2012


Piszę do Pana prywatnie,gdyż ze względów bezpieczeństwa chciałabym pozostać anonimowa.
Mam prośbę. Opiszę poniżej działanie małego chembustera (a właściwie orgonitu z jedną miedzianą rurką) i proszę bardzo,żeby wkleił to Pan na Pana forum. Jestem tam częstym gościem (na forum i na blogu) ,ale zajmuję się giftingiem dużych jednostek wojskowych i już zaczynam mieć „dziwne zjawiska” typu niedziałające telefony lub zagłuszanie internetu. Często rozmowy są przerywane i np. gubię zasięg w środku miasta. Helikoptery i samochody śledzące to też już normalność. Ale wracam do chembusterów..
Próbowałam wielu orgonitów i CB i doszłam do wniosku,że mały CB zrobi tyle co duży. Od dłuższego czasu pogoda w moim miasteczku zmieniła się na „normalną”  z prawidłowo wyglądającym niebiem i z prawidłową ilością opadów. Nie mogę napisać gdzie,powiem jedynie,że chodzi o małą miejscowość na wschodnim Mazowszu, ale śmiało mogę stwierdzić,że nie chodzi już o efekt nad moim domem,ale nad całym powiatem.
I jeszcze jedno-proszę przekazać ludziom,że piasek to też kwarc i zamiast drogich kryształów można po prostu użyć  piasku ! chodzi oczywiście o podsypkę! 
Działa znakomicie,a nie każdego stać na kupowanie kryształów,zwłaszcza jak ktoś robi hurtowe ilości TB-ów,CB-ów czy ręcznych granatów (HHG). Mówiąc mały CB mam na myśli „urządzonko” o wymiarach: 10cm/4cm( to średnica i wysokość samego orgonitu), w który wtopiona jest jedna rurka miedziana o wysokości 20cm. To jest coś pomiędzy orgonitem,a CB,ale działa jak CB ! 
Czasami to aż śmiac mi się chce, jak sprawdzam prognozę pogody dla regionu i na wszystkich portalach pogodowych widzę napis „pochmurno”,a tutaj słońce świeci! No aż chce się żyć! Nie wspominając już i chemtrails,które znikają po godzinie! 
W powiecie ustawionych jest 10 sztuk i pokrywają obszar o promieniu ok. 30 km, a całkowity koszt nie przekroczył 200zł.
Opowiem Panu jeszcze jedną zabawną historię. Jakiś tydzień po zgiftowaniu okolicy (jeziora i strumyków też),w wiosce zaczęło się żle dziać. Ludzie zaczęli chorować, kłócić się, a nawet bić ! …ale po dwóch tygodniach…cud! Cisza,spokój,każdy jakiś uśmiechnięty,a i pijaków mniej pod sklepem 🙂
Dwóch się „zaszyło” i stali się abstynentami, a jeden gość,co notorycznie bił i pił jakoś się pokajał i zmienił…Ludzie zaczęli oddawać sobie długi,a długoletnie spory  o przysłowiową miedzę też ucichły…można by tak jeszcze długo wymieniać,ale nie o to chodzi.
Chodzi o to,żeby ludzie uwierzyli,że to działa! Naprawdę! 
Wiem,że jest wiele osób takich jak ja,którzy robią swoje,ale się nie ujawniają. Może trochę ze strachu,a trochę z powodu ignorancji społeczeństwa,które jest jeszcze za mało świadome.  W mojej miejscowości nikt nie wie,czym się zajmuję w wolnym czasie,ale tak naprawdę (nie obrażając nikogo!) nie miałabym się komu tutaj zwierzyć bo albo by mnie wyśmiano,albo ekskomunikowano w kościele za „czary” i spalono na stosie, jak w średniowieczu 🙂
Niestety taka jest rzeczywistość w małych wioskach, gdzie rządzi ksiądz, Radio Maryja itp. …przynajmniej u mnie tak jest :-(…
Dlatego powtarzam jeszcze raz:RÓBMY SWOJE, głośno lub po cichu,ale RÓBMY!
Pozdrawiam Pana i wszystkich Forumowiczów bardzo,bardzo ciepło !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: