Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

Dla tego śmiano się z Noego,Arkę budował z drewna.

Posted by zenobiusz w dniu 31 grudnia 2012


http://www.messagetoeagle.com/forgottencontroversial.php?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+Messagetoeaglecom+%28Message+To+Eagle+-+News%29#.UOCyJuSUaqY

Kontrowersyjne Artifacts nikt nie chce dokładnie zbadać –
czy jest coś Boimy Odkrywanie?
30 grudnia 2012

Pierwsza wersja tego artykułu została opublikowana na 17 czerwca 2012

 

433

MessageToEagle.com – bardzo wysoka cywilizacja tech pewno istniał w odległej przeszłości naszej planety, ale aktualnie nic nie wie o tych istot.

Większość z tego, co możemy dowiedzieć się o prehistorycznych ludzi jest z artefaktów które pozostawili.

Jednakże niektóre prehistoryczne odkrycia wydają się być bardzo frustrujące, jeśli chodzi o analizę ich nieznane właściwości.

Jednym z nich jest trzystopniowa wtyczka osadzona w małym kawałku granitu.

 

Pomimo, że artefakt jest dostępny dla każdego badaczado analizy, nie wiele z nich postanowił przetestować to!Zamiast artefakt został sklasyfikowany jako oszustwo – bez egzaminu.

Czy jest coś, czego obawia się odkrycia?

To tajemnicze archeologiczne odkrycie zostało odkryte przypadkowo przez inżynier John J. Williams w 1998 roku. Podobnie jak wiele innych cennych, choć niedoceniane artefaktów, może stanowić dowód, że pozaziemskie wizytacje na Ziemi szeroko wpływem naszych przodków, więc stały się one zaawansowane i cywilizowany i chodził po ziemi długo przed znanych kulturach starożytnych powstała.

 

Opiera się na kilku, konsultacji wstępnych z inżynier i geolog, artefakt ma wygląd elementu elektronicznego wbudowanego w naturalnie utworzonej litego granitu, kamienia składającego się z kwarcu i skalenia – w tym bardzo małych procentach miki – istniały już w momencie Formacja w skale.

Ponadto przypomina elektroniczne lub inne złącze XLR bardzo podobne części i wykazuje śladów , że zostały sklejone lub spawane.

Pokazuje słabe przyciąganie magnetyczne i ohm odczyty pokazują, że ma wytrzymałość na zbliżonej do obiegu otwartym.

Trzystopniowa wtyczka jest w posiadaniu matrycy z pochodzenia więc narazie niedającej. 0,3-calowy kawałek średnica nie wydaje się być wytwarzane z drewna, plastiku, gumy, metalu, lub innego materiału, rozpoznawalnym.

 

Kamień osadzony we wtyczkę z trzema stykami jest około 100.000 lat. Zdjęcia Kredyty: John J. Williams

Williams stosować silne rentgenowskie ujawniając, że rozciąga się do części matrycy nieprzezroczystą struktury wewnętrznej w kamieniu.

Pytania pozostają: Dlaczego trzystopniowa wtyczka być osadzone w skale?
Jaki cel będzie taki obiekt służyć?

 

Składnik matrycy sięga do nieprzezroczystej struktury wewnętrznej w kamieniu

Czy jest to obiekt pochodzenia pozaziemskiego a może produkt świadcząc wysoko zaawansowanych technologiczne umiejętności prehistorycznych cywilizacji utraconego w czasie?
geologiczna analiza skał wykazało, że artefakt jest około 100.000 lat.

Dalsza analiza naukowa może rzucić trochę więcej światła na ten kontrowersyjny, znalezienie archeologicznych z odległej przeszłości i potwierdzić, czy jest to wyszukane oszustwo lub … Odkrycie, że może również radykalnie zmienić nasze rozumienie historii ludzkości.

W 1990 roku kurs rodzaj kamienia niebieskim, została odkryta przez geolog i archeolog, Angelo Pytoni podczas jednej z wykopalisk archeologicznych w Sierra Leone, w Afryce Zachodniej.

Posłał tajemniczy kamień należy zbadać w kilku laboratoriach na całym świecie.

 

Tajemniczy kamień wytwarzany przez nieznaną, wysoko zaawansowanej cywilizacji zagubiony w czasie.

Testy zostały przeprowadzone w laboratoriach Uniwersytetu Genewskiego, Uniwersytetu w Rzymie, Utrechcie, Tokio i Freiberg, Niemcy. Wszyscy eksperci mówią to samo, a mianowicie niebieski kamień nie istnieje , ponieważ nie jest nawet podobny do każdego rodzaju skały znane w naturze tej planecie!

Dlatego musi to być sztuczny kamień. Ponieważ kamień jest niebieski z cienkich białych żył, został nazwany „Skystone” lub „Stone of Heaven”.

Jego skład wynosiła więcej niż 77% tlenu, oraz śladowe ilości węgla, krzemu, wapnia i sodu.
czyni kompozycję „podobny” skystone do rodzaju betonu lub tynki i wydaje się, że sztucznie barwione .Tubylcy mieszkający na obszarze, gdzie kamień został znaleziony, już wiedział o jego istnieniu, bo ten kamień-jak artefakt używany wyskoczyć podczas wykopalisk otworów w ziemi.

Kolejna tajemnica związana z kamienia z nieba jest, że ten artefakt zawsze znajduje się w warstwach gleby datuje się co najmniej 12000 lat pne. Kamień na pewno produkowane przez nieznanego, cywilizacji zagubionych w czasie bardzo zaawansowanego.

Copyright@MessageToEagle.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie mogą być publikowane, broadcast, przerobione lub przekazywane w całości lub w części bez pisemnej zgody MessageToEagle.com.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: